Aktor z serialu „Ranczo” miał zawał serca. W „Tańcu z Gwiazdami” musi…

Bogdan Kalus to znany aktor z serialu „Ranczo”. Jak się dowiadujemy gwiazdor przeszedł zawał serca.

Tymczasem wiadomo już, że aktor wystąpi wkrótce w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

 

Zanim jednak Bogdan Kalus przyjął propozycję Polsatu, musiał skonsultować się ze swoim lekarzem, czy wysiłek fizyczny jakim jest taniec nie będzie stanowił zagrożenia dla jego zdrowia.

Aktor w rozmowie z „Super Expressem” wspomina trudne chwile, gdy okazało się, że przeszedł zawał serca i zdradza, jak dziś radzi sobie z ostrymi treningami przed pierwszym odcinkiem tanecznego show.

 

Serialowy Tadeusz Hadziuk z „Ranczo” dokładnie18 lat temu w wieku 36 lat przeszedł zawał serca. Nieprzyjemne zdarzenie miało miejsce w sylwestrowy wieczór.

 

„Niespełna 18 lat temu nie miałem co robić w sylwestra i stwierdziłem, że zawał serca to będzie dobry pomysł” – aktor zdradził w rozmowie z „Super Expessem”.

 

„Zrobiłem EKG wysiłkowe i okazało się, że spokojnie dam radę. Nie jestem typem gościa, który leży w domu na kanapie i jedyny mięsień, jaki pracuje, to mięsień kciuka, od pilota” – przyznał Bogdan Kalus.

 

W tanecznym show 54-letni aktor wystąpi u boki pięknej tancerki-Lenki Klimentowej. Tancerka sama ocenia, że próby taneczne z aktorem odbywają się pomyślnie. Z pewnością aktor w „Tańcu z Gwiazdami” musi na siebie uważać.

„Bogdan radzi sobie bardzo dobrze” – zapewniła w rozmowie z dziennikiem.

 

Parę na tanecznym parkiecie „Tańca z Gwiazdami’ będziemy mogli oglądać już 6 marca w najbliższy piątek w Polsacie. 

 

 

ZOBACZ TEŻ:SKANDALICZNE słowa księdza. Epidemia koronawirusa to KARA za…

 

Źródło:party.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze