CAŁA PRAWDA O WIZYCIE DONALDA TRUMPA W POLSCE! JUŻ WIADOMO, CO POLSKI RZĄD DOSTANIE OD USA. (VIDEO). TRUDNO SIĘ NIE ZGODZIĆ.

Dziennikarz Tomasz Szumlewicz podsumował wizytę amerykańskiego prezydenta w Polsce. Niestety pochwał z jego ust nikt nie usłyszy. Podsumowanie ma wyłącznie charakter negatywny.

Dziennikarz uważa, że Polski rząd ucieszył się z Trumpowego poklepania po plecach, zgodził na kupno militanego złomu i jeszcze pewnie zacznie kupować najdroższy gaz na świecie od Amerykanów. Natomiast stracono ogromną szansę na porozmawianie o ważnych dla Polski i Polaków sprawach, temat zniesienia wiz nie został nawet na jotę poruszony. W efekcie nie dostaniemy nic od USA za wyjątkiem słownych zapewnień czyli obiecanek.

Szumlewicz wrócił również do osoby samego Trumpa, którego w swoim podsumowaniu nazywał największym zagrożeniem dla ludzkości, zwracając szczególną uwagę na decyzje klimatyczne prezydenta USA, które mogą doprowadzić do katastrofy ekologicznej.

Czy dziennikarz ma rację? Nie da się ukryć, że Polski rząd rzeczywiście nie poruszył wielu spraw, jakże ważnych, za to Trump jak najbardziej zadbał o interesy własnego kraju, umiejętnie wciskając Polakom broń za miliardy.

Źródło youtube

MM

 Komentarze