Cameron Diaz ZAWIESIŁA KARIERĘ! Została…

W życiu znanej na całym świecie aktorki Cameron Diaz (47 l.) bardzo wiele się dzieje. Gwiazda poślubiła o 7 lat młodszego partnera i została…

Aktorka nie dawno postanowiła zawiesić karierę, wywołując niepokój wśród fanów. Wszystko dlatego, że gwiazda całkowicie poświęciła się rodzinie. W 2015 r. wyszła za mąż za 7 lat młodszego frontmana Good Charlotte, Benjiego Maddena. Para niedawno ogłosiła, że na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

 

Dla swojej córeczki małżeństwo wybrało dość oryginalne i niestandardowe imię, które brzmi Radixx. Okazuje się, że ma ono wiele ukrytych znaczeń.

W „Magazine” tłumaczy, że Radix to łacińskie słowo określające poprawne postawy w jodze, ale też oznaczające korzeń, źródło.

„Urban Dictionary” podaje natomiast, że Raddix określa bardzo energiczną osobę. Taką, która kocha wszystkich i wszyscy kochają ją.

 

ZOBACZ TEŻ:Jennifer Lopez w MŁODZIEŻOWEJ stylizacji! Wygląda jakby…

 

Na swoich Instagramach profilach małżonkowie wydali specjalne oświadczenie, w którym napisali, że nie zamierzają publikować na razie zdjęć córeczki. Zapewniają jednak, że dziewczynka jest przesłodka.

 

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

 Komentarze