CHAOS wokół szczepionek! Lekarz nie ma już ŻADNYCH wątpliwości…

Koronawirus w Polsce od wielu miesięcy daje Polakom w kość. Jak wiadomo ostatnio pojawiła się szczepionka. Problem w tym, że pojawiły się pewne, szokujące problemy. Lekarz…

Od jakiegoś czasu cała Polska zmaga się z epidemią koronawirusa. Pomimo, że niedawno pojawiła się szczepionka i przyjęło ją sporo osób COVID-19 nadal daje w kość wielu Polakom. Ostatnio jednak wokół szczepionki na COVID-19 pojawił się pewien chaos. Lekarz nie ma już żadnych wątpliwości.

Nie tak dawno pojawiły się zapisy na szczepienia dla osób 70 plus. Problem w tym, że powstał chaos, a seniorzy czekają w kolejce, stojąc przy tym na mrozie. Lekarz nie pozostawia złudzeń!

Dr Michał Sutkowski postanowił skomentować całą sytuację.

Apeluję do seniorów, aby nie stali w kolejkach pod przychodniami. To nie przyspieszy rejestracji ani nie zagwarantuje umówienia terminu szczepienia. Zarejestrować się można również przez infolinię NFZ oraz przez internet. Jeśli osoby starsze same nie mogą zgłosić się przez internet, muszą im pomóc juniorzy

-powiedział doktor.

Ale stanie godzinami na mrozie, w warunkach, kiedy mamy epidemię koronawirusa, jest naprawdę złym pomysłem

-dodał dr Sutkowski.

Co jeżeli komuś nie uda się umówić na konkretny termin?

Osoby, które nie umówią się na konkretny termin, mogą zadeklarować chęć szczepienia. Kiedy pojawią się dodatkowe dawki i nowe terminy szczepień, zostaną o tym poinformowani telefonicznie. W mojej przychodni prowadzimy zapisy „na zeszyt”

-zaznaczył lekarz.

 Komentarze