Chirurg z piekła rodem! Okaleczał swoje pacjentki w przerażający sposób!

Chirurg z piekła rodem, tak można śmiało powiedzieć o doktorze Javaidzie Perwaiz’ie z USA. Lekarz nie miał żadnych skrupułów wobec swoich pacjentek i wykonywał na nich szereg niepotrzebnych zabiegów. O okaleczenie ciała i fałszowanie podpisów oskarżyło go 60 kobiet, które przeszły przez jego gabinet strachu!

Doktor Javaid Perwaiz przyjmował pacjentki w swojej prywatnej klinice. Lekarz czerpał wysokie profity min. za wykonywanie niepotrzebnych zabiegów, o których kobiety w ogóle nie miały pojęcia. Mężczyzna fałszował ich podpisy i przez niemal 10 lat od stycznia 2010 roku do końca listopada 2019 roku manipulował chorymi. Po latach haniebnego procederu został oskarżony min. o wywoływanie przedwczesnych porodów, sterylizację kobiet i okaleczanie ich ciał wykonując zabiegi bez żadnego medycznego powodu. 

 

 

ZOBACZ:Przerażające odkrycie w Bielsku-Białej! Rodzice zagłodzili na śmierć 5-letnią córkę!

 

 

Lekarz został aresztowany i przyznał się do winy. Ciąży na nim kilkadziesiąt zarzutów, a oskarżenie przeciwko niemu wzniosło już około 60 kobiet. Pacjentki zgodnie przyznają, że Javaid wykorzystywał ich ufność i przeprowadzał niepotrzebne operacje fałszując ich podpisy, a także wyniki badań i diagnozy. Mężczyzna stosował prostą metodę zastraszając i wmawiając im, że jeśli nie zgodzą się na dany zabieg to zachorują na raka. Wszystko na to wskazuje, że chirurgowi zależało na pieniądzach i łatwym wzbogaceniu się czyimś kosztem i przede wszystkim zdrowiem. 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze