Córka Kingi RUSIN ma URODZINY! Zobacz ZDJĘCIA!

Kinga Rusin z małżeństwa z Tomaszem Lisem ma dwie córki Polę i Igę.

Młodsza, Iga skończyła 19 lat. Jeśli chodzi o Polę, to Rusin pochwaliła się urodzinami córki za pośrednictwem social mediów.

Na zdjęciu widzimy starszą córkę Kingi z pupilem. Jest to Pies Czarek, który doczekał się własnego konta na instagramie. Sama Pola wygląda pięknie, szczególnie na tle jesiennego krajobrazu.

Kinga Rusin pod zdjęciem zamieściła post będący trochę życzeniami a trochę pochwałą swojej – już dorosłej – pociechy:

 

„Moja mała Polcia kończy dziś… 23 lata❤️❤️❤️!!! Jestem z niej taka dumna! Mądra, piękna, wrażliwa i do tego aktywistka, której nie jest wszystko jedno🙏🏻. Zbieżność „Pola” z „Poland” była zamierzona – i jak tu nie wierzyć, że imiona determinują nasze działania.”

 

Mówiąc o społecznym zaangażowaniu córki, prezenterka ma na myśli między innymi ich wspólny udział w protestach pod Sejmem. Chodziło o propagowanie edukacji seksualnej w szkołach >CZYTAJ: Kinga Rusin i jej córka Pola zaprotestują dziś przed Sejmem PRZECIWKO…

 

rusin
razem pod Sejm – instagram.com/kingarusin/

 

Dalej prezenterka składa córce życzenia:

„Pola, życzę Ci żebyś żyła w pięknej Polsce, otwartej, tolerancyjnej, uśmiechniętej, gdzie równość, wolność i braterstwo to nie puste hasła, gdzie nie łamie się Konstytucji, nie gardzi się ludźmi, przestrzega praw zwierząt i nie niszczy przyrody. STO LAT!”

 

pola lis
urodzinowa Pola z psem Czarkiem – instagram.com/kingarusin/

 

Trzeba przyznać, że to ciekawe życzenia jak dla córki. Dotyczą bowiem spraw społecznych czy politycznych, które oczywiście są ważne. Dziwi trochę brak takich matczynych życzeń od serca, ale… może młodej aktywistce tego nie trzeba?

Zobacz także: Banknot zero Euro – ile kosztuje?

 

 

fot. instagram.com/kingarusin/

 

 Komentarze