CÓRKA prezydenta Andrzeja DUDY znów SZOKUJE! Tym razem poszło o…

Córka prezydenta Andrzeja Dudy – Kinga znów jest w centrum uwagi! Tym  razem zrobiło się o niej głośno w mediach przez….

 

Córka prezydenta nazywa przez niektórych „pierwsza córka RP” ma 24 lata. Urodziła się w Krakowie i jest bardzo związana z tym miastem. W czerwcu ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i od tego momentu Kinga jest magistrem prawa! Widać, że poszła w ślady ojca. Przypomnijmy, że pan prezydent Andrzej Duda jest doktorem prawa.

 

Po raz pierwszy zrobiło się o niej naprawdę głośno w Polsce przez program publicystyczny. Tomasz Lis wraz z aktorem Tomaszem Karolakiem w trakcie prezydenckiej kampanii wyborczej w 2015 roku pierwszy raz o niej głośno wspomnieli. A to wszystko za sprawą fake newsa! Rzekomo córka przyszłego prezydenta miała napisać na swoim profilu na Twitterze, że jak jej ojciec zostanie prezydentem, to odbierze Oscara filmowi Ida. W Polsce aż huczało! Szczególnie, że zaraz po emisji „Tomasz Lis na żywo” okazało się, że to była nieprawda. Dziennikarz Lis z podkulonym ogonem przeprosił za to osobiście Andrzeja Dudę.

 

A teraz Kinga Duda znów jest na tapecie. Powód? Kariera zawodowa! Jej CV jest naprawdę imponujące! Sami zresztą zobaczcie:

 

Reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w konkursach prawniczych. Odbyła praktyki w kilku znanych, także międzynarodowych kancelariach, a nawet w Parlamencie Europejskim. Równolegle z nauką na UJ ukończyła także specjalne programy amerykańskiej uczelni – donosi gazeta „Super Express”

 

ZOBACZ TEŻ:Liczba 13. Naukowcy ODKRYLI dlaczego ta liczba jest PECHOWA!

 

A co teraz dzieje się z córką Andrzeja Dudy? Kinga dostała pracę w Warszawie w jednej ze znanej kancelarii. O zatrudnieniu w kancelarii Maruta Wachta poinformowała na swoim profilu na jednym z mediów społecznościowych. Jak donosi  Linkedln zaczęła tam pracować na początku tego miesiąca! A tę informację potwierdził jej pracodawca. Życzymy Kindze samych sukcesów na nowym miejscu pracy i błyskawicznej kariery zawodowej! O każdej zmianie będziemy was informować.

 

 

Źródło: „Super Express” oraz „Fakt”Komentarze