Żona Piotra Rubika schudła 7 kilogramów w miesiąc! Zobacz, jak jej się to udało!

Agata Rubik jakiś czas temu pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych swoją receptą na szczupłą sylwetkę. Okazuje się, że żona Piotra Rubika schudła 7 kilogramów w miesiąc. Zobacz, jak jej się to udało.

Zobacz: Urodziny Piotra RUBIKA! Zgadnij, ILE LAT ma KOMPOZYTOR i jakie ŻYCZENIA złożyła mu Agata RUBIK?

Agata Rubik z domu Paskudzka pochodzi z Wrocławia i jest polską modelką. Urodziła się 12 grudnia 1986 roku. W 2008 roku poślubiła kompozytora Piotra Rubika. Para wychowuje wspólnie dwie córeczki: Helenę i Alicję. 

Jakiś czas temu modelka opowiedziała o swojej metamorfozie. W wakacje przytyła 8 kilo, jednak dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom udało jej się schudnąć z nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jaką dietę stosowała pani Agata? Zobaczcie, co napisała w swoim poście na Instagramie. 

Sekretem szczupłej sylwetki nie jest dieta Anny Lewandowskiej czy innej popularnej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej. Okazuje się, że Agata Rubik sięgnęła po rady dr Dąbrowskiej. Modelka przez pewien czas odżywiała się wyłącznie owocami i warzywami. Jadła brokuły, piła soki pomidorowe, żywiła się kiszonkami oraz jabłkami.

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno-owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu – przyznała żona Piotra Rubika.

Dodała, że po zrzuceniu 7 kilogramów czuje się znacznie lepiej!

Znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? 😁💪🏻 – zapytała swoich fanów pani Agata.

A wy co sądzicie na temat postu dr Dąbrowskiej? Stosowaliście go?

Źródło, zdjęcie: Instagram Agaty Rubik

 Komentarze