Edyta Herbuś przeleciała 40 metrów nad ziemią. Jest nagranie!

Edyta Herbuś (ur. 1981) to pochodząca z Kielc tancerka i aktorka.

To właśnie tutaj Edyta Herbuś stawiała pierwsze kroki w swojej tanecznej karierze uczęszczając do szkoły Step By Step, a razem z Tomaszem Barańskim stanowili taneczną i życiową parę.

 

Od wielu lat Edyta mieszka w Warszawie, ale dziś właśnie przyjechała do Kielc. Pojawiła się w rezerwacie przyrody Kadzielnia. Skalisty rezerwat to przede wszystkim znajdująca się w centralnym punkcie Skałka Geologów, z którą sąsiaduje jeziorko, obok jest Podziemna Trasa Turystyczna składająca się z kilku jaskiń. Na terenie rezerwatu jest też taras widokowy oraz słynny amfiteatr.

 

Edyta na Kadzielni – https://www.instagram.com/edytaherbus/

 

Dziś na terenie Kadzielni Edyta miała kręcić spot promujący miasto Kielce. Gwiazda przyznała, że kocha swoje rodzinne miasto:

 

Za co kocham to miasto ? Za wyjątkowych ludzi, za niezwykłą przyrodę, za truskawkowe wspomnienia, za „widoczki” robione za garażami „Na stoku” i pogawędki do rana na „Słonecznym Wzgórzu” [Na Stoku i Słoneczne Wzórze to dwa kieleckie osiedla – przyp. red.], za debiut przed wielką publicznością na tej właśnie scenie w Amfiteatrze Kadzielnia… tutaj był początek, tutaj dorastałam, to tutaj tańczyłam i sporo broiłam.. tu narodziła się pierwsza milosc, pierwsze randki, pocałunki i nocne harce z „Bella mafią” na nielegalu ( tak nazywała się moja grupa kieleckich przyjaciółek)😜 (…) Wszystkie te przeżycia, które zostaną już we mnie na zawsze uwazam za absolutnie bezcenne !

 

 

Podczas nagrań Edyta Herbuś przeleciała 40 metrów nad ziemią! Posłużyła jej do tego znajdująca się w rezerwacie Kadzielnia, tyrolką. Aktorka przypięta do liny przeleciała z tarasu widowiskowego obok amfiteatru na skałkę geologów.

 

 

Jak widać, sprawiło jej to wielką frajdę, choć przed lotem przyznała, że się trochę boi.

Czytaj także: Allan Krupa zszokował Edytę Górniak. Zrobił TO na Instagramie!Komentarze