okolicznościach

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie stracił trójkę dzieci. Zginęły w strasznych okolicznościach

Wiadomość o śmierci trójki  spośród czwórki dzieci Andersa Holcha Poulsena – najbogatszego obywatela Danii potwierdził rzecznik firmy wchodzącej w skład jego imperium finansowego. W mediach brak jest szczegółów dotyczących tej sprawy. Najprawdopodobniej zginęły w strasznych okolicznościach. W obiegu publicznym pozostaje informacja jedynie o tym, że  ofiarami ataków było troje obywateli Danii. Miliarder Anders Holch Poulsen wraz z rodziną udał się na święta wielkanocne na Sri Lankę .Kilka dni przed zamachami dziecko miliardera opublikowało zdjęcie na profilu społecznościowym.

Anders Holch Poulsen to dyrektor firmy Bestseller, jest udziałowcem kilku sklepów internetowych - np. Zalando. Forbes umieścił go na 1 miejscu listy najbogatszych Duńczyków.

Zamachy na Sri Lance
290 - to liczba ofiar zamachów bombowych na kościoły i luksusowe hotele, które miały miejsce wczoraj. Rannych jest już ponad 500 osób. W sprawie zatrzymano 24 osoby mogące mieć związek z wydarzeniami. Nadal nikt nie przyznał się do zamachów. Wiadomo jednak, że dzieci miliardera zginęły w strasznych okolicznościach.

Rzecznik policji informuje, że bilans jest nadal aktualizowany. Władze podają, że w atakach śmierć mogło ponieść nawet 37 cudzoziemców, lecz udało się zidentyfikować tylko 11 osób ze względu na olbrzymią masakrę ciał.

źródło: o2.pl fot. youtube.com

Komentarze