Joanna Koroniewska ZSZOKOWAŁA fanów! Wygląda jak wamp, a w ustach ma…

Joanna Koroniewska zszokowała swoich fanów. Opublikowała w sieci fotkę, na której wygląda jak wamp! Na dodatek w ustach trzyma…

Na zdjęciu Joanna ma pomalowane na czerwono usta. Postawiła na wyrazisty, kolorowy makijaż. Włosy ułożyła do góry. Jest ubrana w różową bluzkę. W ustach trzyma… butelkę Coca-Coli!

Do zdjęcia dodała długi wpis.

Zobacz także; Zamyślona Anita Sokołowska filozofuje na Instagramie. Padły MOCNE słowa!

– To nie jest post sponsorowany. 😂😶Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię, bo TAK się teraz czuję!!!💜❤️💛💚💙W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( 😂zachowam je dla siebie 😂😶) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! Miało być dzisiaj górnolotnie, ale mnie już tak przytłaczają niektóre wiadomości, (wiem z DM-ów, że nie tylko mnie 😓😓😶) że muszę czasem tutaj sobie czasem skoczyć w bok, pod prąd. Jakkolwiek to znaczy. Dziś więc na spontanie #domówkaudowborów z samym @maciej_dowbor po drugiej stronie!!! Czy będzie miło?!? No cóż, z nim NIGDY nie można tego przewidzieć, jedno jest pewne, On i na moim koncie ma zasłużone miejsce, jest NIEMAL integralną jego częścią. Zwłaszcza ostatnio. 😂 Także świętujemy!!  #500k @twojstylpl @robertwolanski 📷 @kupiszrobert  #goniawielocha #2010rok #💖 – napisała.

Joasi trzeba pogratulować, że udało jej się zgromadzić aż tylu fanów. To ewidentny sukces! Takie zdjęcie to najlepszy prezent dla sympatyków aktorki. Rozpaliła ich do czerwoności!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To nie jest post sponsorowany. 😂😶Wyjątkowy dzień. Balonów brak. Ciasta też. Nawet nowego zdjęcia nie wrzucam. Na tę okoliczność rzecz jasna. Wybrałam tę fotografię bo TAK się teraz czuję!!!💜❤️🧡💛💚💙🤎W życiuuuu nie myślałam, że tyyyyyle Was tutaj będzie i że nadal Wam się tu u mnie będzie podobać. Właśnie dostałam info, z wiarygodnego źródła ( 😂zachowam je dla siebie 😂🤭😶) że stuknęło mi waśnie pół bańki inaczej #500k followersów!!! Dziękuję Wam za obecność w moim życiu i obiecuję, że Was nie opuszczę!! 🤭😶 Miało być dzisiaj górnolotnie, ale mnie już tak przytłaczają niektóre wiadomości, (wiem z DM-ów, że nie tylko mnie 😓😓😶🤭) że muszę czasem tutaj sobie czasem skoczyć w bok, pod prąd. Jakkolwiek to znaczy. Dziś więc na spontanie #domówkaudowborów z samym @maciej_dowbor po drugiej stronie!!! Czy będzie miło?!? No cóż, z nim NIGDY nie można tego przewidzieć, jedno jest pewne, On i na moim koncie ma zasłużone miejsce, jest NIEMAL integralną jego częścią. Zwłaszcza ostatnio. 😂 Także świętujemy!! 🥂🍾🍻🍹🎂 #500k @twojstylpl @robertwolanski 📷 @kupiszrobert 🤍 #goniawielocha 🖤#2010rok #💖

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

Co na to fani?

Wow ale fota siostro!🔥🔥🔥 wielkie gratulacje!❤️❤️❤️

Brawo❤️

Ooooo 💖,,Jaaa Cieeeeeee ” Paaaniiii 💖😈🔥🔥🔥😈💖👌👌👌💣💣💣🔥💖

Świetna fota! Gratulacje!💋

Mam wrażenie że ten link oddaje Twoja osobowość 😍pięknie ❣️

Fot. Instagram

Joanna Koroniewska jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Przez 13 lat grała Małgorzatę Chodakowską w serialu „M jak miłość”. Rola w tym serialu zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność.

Zobacz także: Tragedia na spacerze! Chłopczyk mógł się wykrwawić!

Fot. InstagramKomentarze