,,Kaczyński, zrobiłeś z żałoby cyrk, z trumien trampolinę” – TOMASZ LIS

,,Kaczyński, zrobiłeś z żałoby cyrk, z trumien trampolinę, z ofiar maskotki w swym psychopatycznym teatrze nienawiści, to masz. A to początek.” – tak sytuację na swoim Twitterze komentuje Tomasz Lis.

 

Mocne słowa polskiego dziennikarza i publicysty wymierzone przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. Na Twitterze post cieszy się coraz większą popularnością – komentarzy przybywa, ale więcej niż pochwał jest tam jednak słów krytyki. Myślę, że to ty ćpasz taboretowy sekciarzu – skomentowała jedna z internautek. Trzymaj to ty się za swojego wątłego kutasa gdy petru przemawia. Zdania resortowa kurwo trzym pysk nie uczą w szkole, no chyba że w twojej – tego typu komentarzy również nie brakuje.

 

Jak można się domyślać są też tacy, którzy bez względu na wszystko trzymają stronę Tomasza Lisa lub po prostu nie trzymają strony Kaczyńskiego. Zrobimy Kaczyńskiemu to czego tak się bał w czasie stanu wojennego. Bał się milicji. Teraz będzie się bał policji i sądów. Odpowie za zbrodnie’– czytamy.  W rzeczy samej doskonale ujęte!!!”; Bardzo dobry komentarz, bardzo…..– piszą internauci, którzy, jak widać za PiS-em nie przepadają.

 

Przypomnijmy tylko, że to nie pierwsze tego typu porównanie określające żałobę narodową w Polsce. Patrząc na ten cały cyrk, który nazywamy w Polsce żałobą narodową, mam jednoznaczne uczucia… Już od soboty mam głębokie przekonanie, że to, co widzę, to absurdalne zachowanie stadne, a nie żałoba – napisała na portalu Krytyki Politycznej Małgorzata Szumowska. 

 

źródło: twitter , krytykapolityczna

fot.: screen twitter / twitter

kgKomentarze