Kolejny bohater „CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA” w tarapatach! Pójdzie do więzienia za PRÓBĘ GWAŁTU na własnej BABCI!

Ledwo ucichły echa po smutnej, przedwczesnej śmierci jednego z uczestników programu, a już na jaw wychodzi kolejny skandal. Okazuje się, że Łukasz – bohater jednego z sezonów „Chłopaków do wzięcia” pójdzie siedzieć za próbę gwałtu na swojej 79-letniej babci!

 

O sprawie poinformowała Gazeta Krakowska, a zaraz za nią podchwyciły informację inne serwisy. 29-latek z okolic Tarnowa dopuścił się obrzydliwego czynu rok temu. Po jednej z libacji alkoholowych wrócił do domu i rzucił się na starszą kobietę. Na szczęście udało jej się obronić.

 

 

Staruszka proponowała Łukaszowi pieniądze, aby mógł skorzystać z usług pań do towarzystwa, ale mężczyzna nie przystał na propozycję. Dlatego, gdy udało jej się wyswobodzić z objęć wyrodnego wnuka – zadzwoniła na policję.

 

Teraz zapadł wyrok w tej bulwersującej sprawie. Łukasz został skazany na 3 lata pozbawienia wolności i 10-letni zakaz zbliżania się do babci na odległość poniżej 30 metrów. Biegli nie stwierdzili u niego żadnych zaburzeń seksualnych, uznali że to alkohol doprowadził do utraty kontroli nad sobą. Babcia, mimo traumy i lęku przed wnukiem, wybaczyła mu, co sąd poczytał za okoliczność łagodzącą.

 

W programie „Chłopaki do wzięcia”, Łukasz kreował się na spokojnego i religijnego mężczyznę. Stronił do zbliżeń fizycznych i upierał się, że zamierza z tym czekać do ślubu, bo tak „nakazuje mu religia”. Jak widać deklaracje zdecydowanie rozminęły się z rzeczywistością!

fakt.plKomentarze