Koronawirus z Chin. Zjadła zupę z nietoperza, teraz boi się o (…)!

Chińska influencerka Wang Menguyn naraziła się na spore problemy po zjedzeniu zupy z nietoperza! Kobieta zrobiła to przed kamerami zachwalając jakość produktu i polecając go swoim fanom. Nagranie w dobie wybuchu epidemii koronawirusa zyskało duże znacznie, a gwiazda dostaje pogróżki i boi się o swoje życie.

Chinka jest niezwykle popularną postacią w swoim kraju. Gwiazda mediów społecznościowych, którą śledzi mnóstwo fanów musi teraz zmagać się z falą ogromnego hejtu. Wszystko przez to, że zjadła zupę z nietoperza i promowała produkt w sieci polecając go swoim fanom. Wang Menguyn boi się teraz o swoje życie, ponieważ wielu internautów wysyła je wiadomości z pogróżkami. W Chinach uważa się, że właśnie to danie jest głównym źródłem wybuchu epidemii śmiertelnie niebezpiecznego koronawirusa.

 

ZOBACZ:W czasie imprezy zjadła tajemniczą tabletkę. Kilka dni później zmarła w strasznych męczarniach!

 

Do sprawy postanowiła odnieść się również napiętnowana w mediach gwiazda Interentu. Wang Mengyun przyznała, że zupę zjadła w 2016 roku podczas podróży na wyspę Palau na południowym Pacyfiku. Chinka nie rozumie takiej frustracji fanów, ponieważ kiedy jadła danie nikt nie słyszał o śmiertelnej chorobie. Podróżniczka postanowiła przeprosić swoich fanów o to, że nie usunęła feralnego nagrania z potrawą z  nietoperza. Kobieta przyznała również, że w 2016 roku nie mogła jeszcze wiedzieć, że w przyszłości wybuchnie epidemia.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Dramat! Zjadła kanapkę z szynką i umarła. Była zapowiadającą tenisistką

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.comKomentarze