Książę William ostro o odejściu Harry’ego! „Nic już nas (…)!

Książę William ostro o odejściu Harry’ego! „Nic już nas (…)!

Książę William wydał ostre oświadczenie na temat odejścia swojego brata Harry’ego i jego żony z rodziny królewskiej. Możemy przeczytać w nim, że silna więź, która łączyła go dotychczas z Harrym właśnie została zerwana, a ich drogi diametralnie się rozeszły.

Straszne wyznanie było bardzo trudne dla męża Kate Middleton. Książę William pisał je z bólem serca. Była to odpowiedź na oświadczenie jakie książę Harry i Meghan Markle zamieścili kilka dni wcześniej na swoim oficjalnym instagramowym profilu. Księżna i książę Sussex napisali, że podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej, ponieważ chcą żyć i zarabiać jak normalni ludzie z dala od restrykcyjnych zakazów i nakazów królowej. Informacja książęcej pary była szokiem dla całego dworu i policzkiem dla królowej Elżbiety.

 

 

ZOBACZ:Książęce przyjęcie w Łazienkach. Książę William przemawiał po polsku! Księżna Kate też zaskoczyła polskim akcentem (VIDEO)

 

 

Kilka dni po wiadomości zamieszonej przez młodszego brata pojawiła się odpowiedź księcia Williama, który jest rozczarowany jego decyzją. Monarcha napisał, że jest mu smutno, ponieważ w ten sposób relacja między nimi została bezpowrotnie zniszczona i nic już nie będzie takie samo jak kiedyś. William podkreślił, że braterska nić, która łączyła go z Harrym została w brutalny sposób przecięta, a on czuje się tak jakby stracił kogoś bliskiego. Książę przyznał, że od teraz są „oddzielnymi bytami”.

 

 

 

 

źródła: pudelek.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 Komentarze