Lech Wałęsa wywołał WIELKI SKANDAL! Wystarczył jeden wpis!

Lech Wałęsa potrafi wywoływać skandale! Wystarczy, że opublikuje w sieci zdjęcie lub wpis. Tym razem całkowicie przegiął? Co napisał były prezydent?

Lech Wałęsa zabrał głos w sprawie ojca Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Były prezydent wrzucił na Facebooka fragment artykułu, który dotyczy Rajmunda Kaczyńskiego.

Co napisał Wałęsa?

– Mówił: „Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami”. Kim był Rajmund Kaczyński, ojciec braci?
CEZARY ŁAZAREWICZ O ojcu Jarosława i Lecha Kaczyńskich dziś wiadomo przede wszystkim to, że zmarł w kwietniu 2005 r. O jego pamięć nigdy nie zadbała najbliższa rodzina. Nie chciała zadbać.
Jadwiga zapraszała koleżanki z Instytutu Badań Literackich na służbowe prywatki do mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Wystarczyło przebić się przez ścianę papierosowego dymu nad fotelem, by z bliska zobaczyć jej męża Rajmunda. Był szczupły, niezbyt wysoki, cichy i lekko stłamszony. Takim zapamiętały go jej przyjaciółki.
– Jadwiga sugerowała nam, że nie był to ten rycerz na białym koniu, na którego czekała całe życie, ale raczej przypadkowe małżeństwo – wspomina jedna z przyjaciółek. – W tej rodzinie zawsze więcej mówiło się o siostrze Jadzi, Marii, i o jej mężu, czyli wujku Stanisławie Miedzy-Tomaszewskim, niż o Rajmundzie – czytamy na jego facebookowym profilu.

Pod wpisem wybuchła burza komentarzy! Internauci naprędce dodawali kolejne opinie!

Fot. Facebook Lecha Wałęsy

Co napisali użytkownicy portalu?

Pan Wałęsa jest doskonałym przykładem na to, że dla niektórych ludzi internet powinien być na kartki

Prawdopodobnie Jadzia zapraszała dalekiego krewnego rosyjskiego, jednego z szefów Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a Pan Rajmund musiał być cicho, bo inaczej krewniak wysłałby go pod ściankę?

Ja się zawsze zastanawiałem, kim byli ich starzy. Że w czasach twardej komuny ogarnęli bliźniakom role w filmie, ale znając Jarka pewnie zrobi z nich bohaterów narodowych

Nie wyobrażam sobie większego bólu Ojca Kaczyńskich, jaki musiał pisząc takie negatywne zdanie o swoich synach.

Potwierdzam tak samo, jak oni wyglądają członkowie egzekutywy KC PZPR.

pewnie ojciec, ale tylko na papierze.

Polecam książkę „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego”. Po jej przeczytaniu można zrozumieć obecną sytuację w Polsce. Świetna pozycja.

Rajmund miał rację odnośnie swoich synów. Nikt bardziej ich nie znał jak on.

Były prezydent raczej był zadowolony z burzy, którą wywołał. Nie jest przecież tajemnicą, że z Jarosławem Kaczyńskim nie darzą się sympatią…

Zobacz także: Niewielki błąd w rozliczeniu i kara do 5600 zł! Chodzi o wynagrodzenie za pracę

Fot. Facebook Lecha Wałęsy
Źródło: FacebookKomentarze