Legionowo: dostał padaczki, a banda OSZOŁOMÓW odprawiała nad nim EGZORCYZM!

Są takie sytuacje, które ciężko jakoś skomentować. Ten film, od kilku dni krąży po sieci i wywołuje ogromne emocje. Oto sprzedawca truskawek dotknięty atakiem padaczki zostaje otoczony przez grupę dziwnych ludzi… zresztą, zobaczcie sami.

 

Film pojawił się na serwisie YouTube, a następnie sprawę podchwycił skrajnie lewacki Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Aczkolwiek w tym wypadku nie sposób nie zgodzić się z ich działaniami:

 

„Ośrodek złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa które polega na nieudzieleniu pomocy osobie znajdującej się w stanie zagrożenia zdrowia i życia oraz utrudnianiu udzielania pomocy przedmedycznej przez funkcjonariusza Straży Miejskiej. Pani egzorcystce grozi kara do 3 lat więzienia”

– napisano na stronie Ośrodka.

 

 

 

Na nagraniach widać mężczyznę, którego funkcjonariuszka straży miejskiej usiłuje ułożyć w pozycji bocznej ustalonej, aby bezpiecznie przetrwał atak. W tym samym czasie autorzy nagrania wzywają Ducha Świętego, modlą się nad chorym w niezrozumiałym języku i co chwila przeszkadzają strażniczce w czynnościach.

 

 

Osoba widoczna na zdjęciach została zidentyfikowana jako Sandra Kowalczyk.

 

 

Jakkolwiek nie zamierzamy wyśmiewać niczyjej religii, to jednak przedstawienie zorganizowane przez domorosłych egzorcystów jest… bardzo specyficzne.

 

wprost/pl/ foto: facebook.com/ screenshotKomentarze