Ma 53 lata, a jej ciało zniewala niejednego mężczyznę! Musisz zobaczyć jej zdjęcia

Piękna, młodo wyglądająca twarz i smukła sylwetka to jej atrybuty. Jej Instagramowy profil śledzi 75 tysięcy obserwujących. Chętnie dzieli się zdjęciami w bikini, na których dostrzec możemy wysportowane ciało. Patrząc na śliczną buzię Pauliny Porizkovej trudno uwierzyć, że skończyła… 53 lata! 

Jakiś czas temu Paulina Porizkova trafiła na wakacyjną okładkę „Sports Illustrated”. Od najmłodszych lat seksowna blondynka pracowała w charakterze modelki. Na tzw. emeryturę przeszła mając trzydzieści lat. Mimo to, cyklicznie zapraszana jest do nowych sesji.

Paulina postanowiła odnieść się do ostatniej sesji dla magazynu Sports Illustrated.

To było jednocześnie ekscytujące i przerażające. Chociaż zawsze mówię, że starzejące się kobiety nadal są seksowne i piękne, nie zawsze się tak czuję. Ale odrzucenie tej propozycji nie wchodziło w grę. Czuję się zaszczycona takim zaproszeniem do przełamywania stereotypów. Musiałam więc zebrać się w sobie i uwierzyć, że fotograf dobrze pracuje ze światłem – tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzami 53-latka.

Źródło: Popularne.pl

Zobacz też:Zobacz, jak wyglądał SŁAWOMIR w dniu swojego ślubu! Żona twórcy hitu „Miłość w Zakopanem” wrzuciła fotkę do sieciKomentarze