Maciej KOT zaskoczył dziennikarkę TVP! Zamiast odpowiedzieć na pytanie, zrobił TO

Maciej KOT zaskoczył dziennikarkę TVP! Zamiast odpowiedzieć na pytanie, zrobił TO

Polscy skoczkowie narciarscy potrafią się śmiać i bawić. Wiemy to doskonale, że stanowią zgrany zespół i są naprawdę fajnymi chłopakami. Ale Maciej Kot w czasie ostatnich zawodów Kuusamo totalnie zaskoczył dziennikarkę TVP! 

Wywiad z Maćkiem Kotem przeprowadzała Aleksandra Rajewska, dziennikarka TVP Sport. Zapytała skoczka o jego wrażenia z konkursu i jego własnej dyspozycji, ale zamiast tego Maciej Kot postanowił zrobić jej przemiłą niespodziankę!

 

ZOBACZ TEŻ: Była Najlepszą Nauczycielką Roku. Po lekcjach zapewniała uczniom bezwstydne „rozrywki”…

 

Cóż no, przede wszystkim chciałbym Olu życzyć ci wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzin…. Osiemnastych jak mniemam. W końcu będziesz mogła legalnie napić się alkohol i postarać się o prawo jazdy. Dużo zdrowia przede wszystkim, szczęścia, niezapomnianych chwil. Sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. I oby każdy rozmówca był tak dobry jak ja!

– odpowiedział jej skoczek!

 

https://www.facebook.com/tvpsport/videos/562417861225656/

 

Aleksandra Rajewska nie potrafiła ukryć radości, choć chyba nieco się zawstydziła! Grzecznie podziękowała, po czym profesjonalizm wziął górę i szybko wróciła do właściwego tematu rozmowy. 

 

ZOBACZ TEŻ: Dokonali odkrycia w środku dżungli. To zelektryzowało cały naukowy świat!

 

Aleksandra Rajewska to dziennikarka pracująca w TVP Sport. Jak widać przez polskich sportowców jest bardzo lubiana. Rok temu zasłynęła wywiadami z polskimi siatkarzami, podczas których wspomagała się stając na specjalnym podwyższeniu. Innymi słowy – potrafi sobie poradzić w każdych warunkach!Komentarze