Dawid Kubacki zawsze może liczyć na jej wsparcie! Kim jest jego piękna żona?

Dawid Kubacki zawsze może liczyć na jej wsparcie! Kim jest jego piękna żona?

Dawid Kubacki w pięknym stylu wygrał 68 Turniej Czterech Skoczni. Polski skoczek udowodnił tym samym wszystkim niedowiarkom, że jest prawdziwym mistrzem i sportowcem z charakterem. Jak zawsze na wielkich imprezach Dawid mógł liczyć na wsparcie swojej pięknej żony, Marty. Kim jest wybranka jego serca?

6 stycznia, Święto Trzech Króli dla tysięcy kibiców w Polsce był najwspanialszym dniem w nowym, 2020 roku! Wszystko za sprawą skromnego 30-latka z Nowego Targu, Dawida Kubackiego. Polski skoczek narciarski w znakomitym stylu przypieczętował triumf w 68 Turnieju Czterech Skoczni deklasując pozostałych rywali. Nasz zawodnik nad drugim z nich,Mariusem Lindvikiem z Norwegii miał ponad 20 punktów przewagi po czterech konkursach. Dawid Kubacki podczas turnieju mógł liczyć na wsparcie swojej pięknej żony Marty. Para pobrała się w maju zeszłego roku.

 

 

ZOBACZ:WYGRANA Kubackiego w TCS! Polak zdeklasował rywali!

 

 

Marta Kubacka jest najwierniejszą fanką swojego męża. Jest niezwykle skromną, ale zarazem piękną i pogodną kobietą. Małżonka naszego mistrza rzadko udziela się publicznie, a jedynym miejscem, gdzie możemy ją spotkać jest skocznia, gdzie odbywają się zawody, w których udział bierze jej mąż, Dawid Kubacki. Żona polskiego skoczka podobnie jak on jest związana ze sportem. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a w latach 2009-2015 trenowała szermierkę.

 

https://www.instagram.com/p/B6dwlOLHkpQ/

 

ZOBACZ TAKŻE:Małysz PROSI o wsparcie! Polski mistrz ma…

 

źródła: fakt.pl, foto instagram.com

 

 Komentarze