Masz szansę dostać Passata za symboliczną ZŁOTÓWKĘ! Trzeba spełnić tylko jeden warunek.

Volkswagen Passat za symboliczną złotówkę? To możliwe! Wszystko dzięki wypożyczalni samochodów z Gogolina.

Wypożyczalnia aut z Gogolina ogłosiła niesamowitą akcję charytatywną. Ogłosiła, że odda 10 samochodów marki Volkswagen Passat Kombi za symboliczną złotówkę potrzebującym rodzinom.

– To nie są nowe samochody – podkreśla Bernard Lipka, właściciel firmy Beno.

 

– Auta mają po kilkanaście lat, ale są sprawdzone i w pełni sprawne technicznie. Można do nich wsiąść i jechać. Myślę, że na początek taki samochód z dużym bagażnikiem, to całkiem dobre rozwiązanie. – dodaje właściciel

 

Volkswageny passaty, które mają trafić do rodzin to auta, które jeszcze do niedawna kursowały na trasach między Polską a Niemcami. Wszystkie mają silniki diesla 1,9 TDI. Firma zdecydowała się je oddać za symboliczną złotówkę, bo zmienia flotę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Juror TOP MODEL Polska ma problem z koronawirusem! Niestety musi…

 

– Moglibyśmy te auta np. sprzedać do komisów samochodowych, ale uznaliśmy, że większy pożytek będzie z nich, jeśli przekażemy je potrzebującym – tłumaczy Aneta Lipka, małżonka pana Bernarda.

 

Jak otrzymać samochód?

Firma będzie przekazywać samochody na podstawie zgłoszeń od mieszkańców. Należy je wysłać listownie na adres: „Beno”, ul. Malińska 1, 47-320 Gogolin. W zgłoszeniu powinno się wskazać konkretną rodzinę wraz z opisem sytuacji życiowej. Zgłoszenia można wysyłać do 15 marca 2020 roku. Kolejność nie ma znaczenia. Akcja skierowana jest do rodzin mieszkających na terenie powiatu krapkowickiego.

 

Akcja odbiła się szerokim echem w internecie. Ludzie udostępnili informację o samochodach dla potrzebujących rodzin ponad tysiąc razy.

źródło: dziennikbałtycki

Fot pixabayKomentarze