Monika KUSZYŃSKA skończyła 40 lat. Teraz przyznała, że PRZED wypadkiem…

Monika Kuszyńska 14 stycznia 2020 roku skończyła 40 lat.

Z tej okazji Kuszyńska udzieliła wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi w Pytaniu na Śniadanie.

Kim jest Monika Kuszyńska?

Przypomnijmy, że Monika to jedna z wokalistek zespołu Varius Manx, z którym zaczęła współpracę w 2000 roku. Poza Kuszyńską, z grupą związana była Anita Lipnicka (pierwsza wokalistka), następnie Kasia Stankiewicz. Miejsce Kasi zajęła właśnie Monika, jednak jej kariera została przerwana przez tragiczny wypadek w 2006 roku.

Później Varius Manx koncertował z Anną Józefiną Lubieniecką, po niej nastała Edyta Kuczyńska. Jednak także z nią zespół już nie występuje, bo wrócił do okazjonalnych występów z Kasią Stankiewicz.

Wypadek Varius Manx

28 maja 2006 samochód prowadzony przez Roberta Jansona wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Najbardziej poszkodowana okazała się być Monika, która została sparaliżowana i porusza się na wózku inwalidzkim.

Wokalistkę podziwiać trzeba za wielki hart ducha. Nie złamał jej wypadek i potrafiła na nowo odbudować swoje życie. Wróciła do śpiewania, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci.

40 lat minęło

W urodzinowej rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem była wokalistka Varius Manx powiedziała, że to było dobre czterdzieści lat. A z tym wiekiem przyszedł do niej też większy spokój i luz.

Jeśli chodzi o dalsze plany, to marzeniem Moniki jest nauczyć się grać na gitarze i nagrać kolejną płytę.

Zobacz też: Dawid KWIATKOWSKI i Roksana WĘGIEL. Uwagę zwraca TEN szczegół! (FOTO)

Przyznała, że przed wypadkiem…

Dziennikarz TVP nie wahał też zadać Kuszyńskiej trudnego pytania o życie przed i po wypadku, który przecież zmienił tak wiele.

W odpowiedzi Monika przyznała, że jej życie przed wypadkiem i po to dwa światy. Powiedziała, że myśląc o okresie „przed”:

„Czuję się jakbym oglądała film, a nie swoje życie.”

Tym samym potwierdziła, że jest osobą żyjącą „tu i teraz”. Powiedziała też, że każdego dnia dziękuje za to co ma i co udało jej się osiągnąć.

 

fot. screen tvp

 

 

 Komentarze