Możesz OTRZYMAĆ 400 zł na zakupy w Lidlu! Jedyne co musisz zrobić to…

Robisz zakupy w Lidlu? Dzięki tej ofercie możesz otrzymać 400 zł na zakupy w niemieckim dyskoncie.

Aby uzyskać nagrody w postaci bonu w wysokości 400 zł do wykorzystania w sklepach sieci Lidl, należy założyć kartę kredytową Citi Simplicity w Banku City Handlowy. Gdy już zawrzemy umowę, trzeba się zalogować przynajmniej jeden raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

 

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo w EUROPIE! Nie żyje dwóch obywateli…

 

Aby otrzymać nagrody od sieci Lidl, należy założyć kartę kredytową Citi Simplicity. Gdy już zawrzemy umowę, należy przynajmniej jeden raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Trzeba to zrobić jednak nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dwulatka płonęła żywcem przed własnym domem. W międzyczasie jej ojciec…

 

Jest jeszcze jeden warunek otrzymania bonów do Lidla. Należy dokonać jedną transakcję nową kartą o łącznej wartości minimum 2000 zł. Klient ma na to jednak więcej czasu. Taka kwotę należy wydać do końca trzeciego miesiąca od zawarcia umowy o kartę kredytową. Po spełnieniu dwóch warunków klienci otrzymają od banku nagrodę. Będzie to karta prezentowa od sieci sklepów Lidl o łącznej wartości 400 zł. Bank zapewnił także, że nagrody prześle na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym klienci spełnią warunki promocji.

 

źródło: online.citybank.pl

fot. facebookKomentarze