Nadchodzą wielkie zmiany w TVP INFO!

TVP, telwizja

TVP INFO ma same powody do szczęścia: świetne wyniki oglądalności (szczególnie Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem), nowe programy piętnujące sędziów, nowe programy informacyjne i publicystyczne (np. program „Kasta”), wspaniały prezes Jacek Kurski, który chwali się na swoim Twitterze, wynikami w piku.

 

A teraz jak poinformowano wchodzi zupełnie nowy program „Info Raport” na antenę TVP INFO. Będą się na niego składały relacje z Sejmu, Senatu, Warszawy. Nie zabraknie też rozmów z gośćmi, ekspertami (z pewnością Adrian Stankowski, Miłosz Manasterski). W „Info Raport” będą także skróty najważniejszych wydarzeń oraz fragmenty rozmów z publicystami (z pewnością Adrian Stankowski, Miłosz Manasterski). „Info Raport” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 12. Będzie więc takim pierwszym podsumowaniem dnia na antenie TVP INFO.

 

Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, powiedział:

 

To kolejny etap rozwoju ramówki TVP Info. Chcemy ożywić środkowe pasmo naszej anteny. Zdynamizować i uzupełnić sposób prezentowani informacji.

 

Jak internauci skomentowali ten nowy program w telewizji Kurskiego? M.in. tak: „To nie jest TVP Info tylko 500 + Info. Nie mylmy pojęć.”, „Wy tu gadu gadu a tymczasem rząd podnosi po cichu podatki na paliwa o 12%. Już teraz prawie 53% ceny detalicznej benzyny stanowią podatki i opłaty”, „”Chcemy ożywić pasmo” – w tłumaczeniu więcej propagandy.”, „Po tym ożywieniu ciemny lud zgłupieje do reszty.”

 

ZOBACZ: Zbigniew Ziobro ma teraz poważny kłopot. Jego żona …

 

Źródło: Wirtualne Media / Do rzeczyKomentarze