Nie żyje gwiazda „Barw Szczęścia”! Miliony Polaków w szoku.

Nie żyje gwiazda „Barw Szczęścia”! Miliony Polaków w szoku.

Nie żyje gwiazdor „Barw Szczęścia” oraz innych produkcji TVP. Cała Polska pogrążyła się w smutku.

 

Cały aktorski świat wstrzymał oddech. Ta śmierć wstrząsnęła nie tylko milionami fanów seriali, w których grał, ale także całym środowiskiem aktorskim i filmowym. Wiele osób nie może pogodzić się z tym zdecydowanie przedwczesnym odejściem gwiazdora.

 

 

-Kiedy dowiedziałem się o jego śmierci moje życie jakby stanęło. Przez pierwsze kilka minut nie mogłem wykrzesać z siebie ani jednego słowa. To był prawdziwy cios. Nikt z nas nie spodziewał się, że mógł umrzeć w tak młodym wieku. To ogromna strata – mówi jedna z osób z otoczenia produkcji „Barw Szczęścia” To był prawdziwy gwiazdor, choć nie zawsze błyszczał na salonach” – dodaje. Niestety odszedł…

…Grzegorz Czepułkowski. Aktor, redaktor oraz bloger modowy odszedł w piątek, 27 marca. O śmierci 46-latka poinformowała rodzina za pośrednictwem Social mediów.

 

 

-Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy. – napisała rodzina.

 

 

Grzegorz Czepułkowski grał w filmach i serialach. Widzowie mogli go oglądać m.in. w filmach takich jak  „Lejdis”, „Bad Boy” Patryka Vegi czy serialu „Przepis na życie”. Ponadto aktor występował także w „Barwach Szczęścia” i „Klanie”, a także w „Ojcu Mateuszu”.

 

 Komentarze