Nie żyje finalista „Mam Talent”. Miał zaledwie 30 lat

We wtorek zmarł Tomasz Kabis-finalista programu „Mam talent”.

W 6 edycji telewizyjnego show mężczyzna zachwycił Polaków! Jurorzy oraz widzowie go pokochali, a sztuczki jakie przedstawiał oczarowały publiczność oraz oceniających. Co prawda uczestnik nie wygrał programu, ale pozostał w pamięci internautów.

 

Tomasza Kabis pochodził z Rybnika i miał 30 lat. Niestety zmarł po długiej i wyczerpującej walce z chorobą nowotworową.

Smutna wiadomość o przegranej walce Tomasza Kabisa została zamieszczona na oficjalnym profilu iluzjonisty. W ośwaidczeniu czytamy:

„Z ogromnym żalem informujemy, że dziś w nocy po długiej walce z chorbą odszedł Tomek-Artysta o wielkim sercu, cudowny i dobry człowiek z najszczerszym uśmiechem na świecie.Czaruj Nam dalej, tam na górze Przyjacielu…Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi”.

 

Jeszcze kilka miesięcy temu młody mężczyzna czuł się całkiem dobrze.

 

ZOBACZ TEŻ:KOT udusił 9-miesięczne niemowlę. Matka zostawiła dziecko w…

 

„Na razie czuję się super. Jeszcze trwają badania, za miesiąc będzie wiadomo, czy chemioterapia daje radę. Jeżeli tak, to potrzeby nie będą duże – po prostu mnie wyleczą. Wtedy kasę przeznaczymy na inne chore dzieci. A jeżeli byłoby ciężko, to powoli szukam różnych klinik na świecie zajmujących się walką z rakiem. Wtedy będzie potrzebne to wsparcie finansowe”- mówił w „Super Expressie”.

 

Tomasz Kabis chorował od 2018 roku na nowotwór serca i opłucnej. Chętnie wspierał akcje charytatywne, był wolonatriuszem fundacji „Mam Marzenie” i wielokrotnie odwiedzał odziały onkologiczne.

 

 

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze