Nie żyje finalista „Mam talent”! Miał TYLKO 30 lat…

Nie żyje znany finalista z „Mam Talent!”. Tomasz Kabis zmarł we wtorek po długiej chorobie nowotworowej. Miał jedynie 30 lat…

 

Dał się poznać publiczności „Mam talent” jako iluzjonista. Jego sztuczki zachwycały wszystkich: widownię i jurorów. Dzięki swym umiejętnościom i wrodzonemu talentowi zaszedł niemal na szczyt. Niemal, bo niestety nie udało mu się zwyciężyć całego programu, ale doszedł do finału. Wiadomość o tym, że nie żyje finalista „Mam talent” sparaliżowała niemal wszystkich. Mężczyzna miał jedynie 30 lat. Artysta zmarł po długiej i ciężkiej chorobie.

 

Na profilu Star Managment widnieje zdjęcie zmarłego filnalisty wraz z opisem: „Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze!”

 

ZOBACZ TEŻ: Kasia z „13 Posterunku” właśnie została…

 

Z kolei na profilu w mediach społecznościowych samego śp. Tomasza Kabisa można przeczytać: „Z ogromnym żalem informujemy, że dziś w nocy po długiej walce z chorobą odszedł Tomek – Artysta o wielkim sercu, cudowny i dobry człowiek z najszczerszym uśmiechem na świecie. Czaruj Nam dalej, tam na górze Przyjacielu…  Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi”.

 

Wiele osób przesyła najbliższej rodzinie wyrazy współczucia i wsparcia. Każdy go poznał Tomka osobiście wiedział, jakim był on wyjątkowym człowiekiem.

 

Źródło: Wirtualna Polska

 

 

 Komentarze