NIELEGALNY IMIGRANT ZABIŁ 24-POLKĘ, bo nie chciała go pocałować. Znamy wyrok sądu!

Daria 24-letnia mieszkanka Kalisza pojechała wraz z ojcem na pielgrzymkę leśników do Ziemi Świętej. Niestety została tam w bestialski sposób zabita przez imigranta z Palestyny – Kutaiba Atiana.

 

24-latka wraz ze swoim ojcem wybrali się na pielgrzymkę leśników do Ziemi Świętej. To właśnie tam zamordował ją imigrant z Palestyny – Kutaiba Atiana. Do zdarzenia doszło w kwietniu 2015 roku, teraz rodzina zmarłej otrzymała tłumaczenie liczącego ponad 100 stron wyroku.

 

Daria – piękna i zdolna dziewczyna, studentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza pojechała do Nazaretu w ramach dziękczynnej pielgrzymki. W dzień, w którym miała zwiedzać Nazaret, źle się poczuła i została w hotelu. Postanowiła pójść jednak na targ, niestety nie wróciła. 24-latka szła obok budowy, na której pracował imigrant – Kutaiba Atian. 
 

To właśnie wtedy mężczyzna zaczepił Darię i chciał ją pocałować, gdy dziewczyna nie zgodziła się na to i zaczęła uciekać, zabił ją. Polka zmarła w wyniku uduszenia. Ciało dziewczyny odnaleziono po 3 dniach, niespełna 300 metrów od hotelu, w którym przebywała. 

 

Miesiąc po tragedii imigranta wydała jego rodzina. Został skazany na dożywocie  za morderstwo, próbę gwałtu, utrudnianie śledztwa i nielegalny pobyt w Izraelu. Rodzina zmarłej otrzyma ponadto 250 tysięcy złotych.

 

źródło: kalisz.naszemiasto

fot.: instagram

kgKomentarze