Odchodzi gwiazdor programu TVN. Podał zaskakujący powód!

Odchodzi gwiazdor programu TVN. Komik, dziennikarz radiowy i telewizyjny Michał Kempa (34 l.) poinformował o swojej rezygnacji w rozmowie z serwisem „Na Temat”. Najbardziej jednak zaskakują powody odejścia gwiazdora.

Michał Kempa od połowy 2021 roku współprowadził program „Mam talent!” z Marcinem Prokopem. Dla wielu osób praca w topowym show stacji TVN byłaby spełnieniem marzeń. Tymczasem komik sam zrezygnował z pracy.

 

https://www.instagram.com/pankempa/

 

Jak wyjaśnił w wywiadzie, ma inne życiowe priorytety. Nie liczą się dla niego tylko pieniądze i popularność, ale też poczucie, że robi coś w zgodzie z sobą. W przypadku programu „Mam talent!” musiał jednak wejść w określone ramy formatu show.

Kempa przyznał, że decyzja nie była dla niego trudna:

 

Z rzeczy, w której nie jest się naprawdę dobrym, nie jest trudno zrezygnować. Gdybym ja tam był uwielbiany i noszony na rękach i jeszcze za to zarabiałbym niezłe pieniądze, to ciężko mi byłoby zrezygnować. Do tego, jak jeszcze dochodzi taki aspekt, że trochę męczysz się za pieniądze, to wtedy nie jest to takie trudne*

 

>>>Agnieszka Włodarczyk zrobiła „porządki”. Pozbyła się TYCH znajomych!

 

Z jego wypowiedzi wynika też, że nie czuł się dobrze w roli prowadzącego „Mam talent!”:

 

Chcę odrzucić te rzeczy, które służą wypełnianiu mojego portfela i niespecjalnie wnoszą coś do mojego życia. Takie, w których nie gram na siebie, tylko na jakiś program, instytucję czy telewizję. Chcę pójść w kierunku niezależności, robienia dobrze sobie, a nie innym dookoła. Zamierzam wyczyścić głowę (…) Wybieram wolność!*

 

Już po opublikowaniu wywiadu, komik pokazał, jak wygląda jego życie po „Mam talent!”. Widzimy tam smażone danie – prawdopodobnie kotlet schabowy, kubek z wodą i lek przeciwbólowy. Czyżby komik leczył kaca…?

 

https://www.instagram.com/pankempa/

 

Cała rozmowa poniżej.

 

 

*cyt. natemat.pl

Komentarze