PILNE! Wprowadzono godzinę policyjną! Tak ŹLE…

Nadal cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa, a rządy wprowadzają coraz to więcej obostrzeń. Tak było i tym razem. Wprowadzono właśnie godzinę policyjną. Zobacz, gdzie dokładnie!

Nie tak dawno (dzisiaj) pisaliśmy na temat rządów, które w wyniku wysokiej liczby zakażeń wprowadzają różnego rodzaju obostrzenia. Postawiono, więc na nowe obostrzenia w Niemczech. Teraz w innym kraju wprowadzono godzinę policyjną.

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! Koronawirus. Wprowadzono NOWE obostrzenia!

Tym razem prowincja Quebec w Kanadzie wprowadziła nowe obostrzenia tj. godzinę policyjną. Wszystko po to, aby ograniczyć zakażenia koronawirusem.

Ponadto nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem osoby, które mają powyżej 5 lat muszą wykonać test na koronawirusa i otrzymać wynik negatywny. Kto miałby być odpowiedzialny za sprawdzanie wyników testów? Właśnie linie lotnicze, które nie są zbytnio zadowolone z tego powodu. Uważają, że nikt wcześniej nie konsultował z nimi tej kwestii.

Te obostrzenia nie spodobały się również opinii publicznej w Kanadzie, która zaczęła to krytykować.

Sporo osób wcześniej ignorowało także zalecenia rządu, w tym co ciekawe lekarze. Według sondażu przeprowadzonego przez firmę Leger dla Association for Canadian Studies aż 48 proc. Kanadyjczyków spędziło święta z kimś spoza domu, pomimo tego, iż rządzący apelowali, aby tego nie robić.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że postąpili słusznie?Komentarze