Popek bardzo CIERPI! Ma poważne PROBLEMY ZDROWOTNE! Co dzieje się z muzykiem?

Popek ma problemy ze zdrowiem. Potrzebował pomocy lekarskiej. Interwencję medyczną relacjonował w swoich mediach społecznościowych. Co dolega muzykowi?

Kontrowersyjny Popek

Popek, a właściwie Paweł Mikołajuw stworzył kontrowersyjny wizerunek. Raper ma wytatułowane gałki oczne, liczne tatuaże na całym ciele, złote zęby i bliznę na twarzy. Żeby ją uzyskać muzyk przeszedł zabieg skaryfikacji. Taki wizerunek budzi kontrowersje, ale też podoba się fanom rapera. Przykładem jest „Fanka Popka” czyli Aleksandra z Wrocławia. Dziewczynie tak podobał się wizerunek jej idola, że postanowiła również jak Popek wytatułować sobie gałki oczne. To skończyło się dla 26-latki tragedią. Dziewczyna straciła wzrok. Teraz zbiera pieniądze na leczenie. Nie jest w stanie samodzielnie pracować.

Facebook/Popek Monster

Szlachetne zdrowie

Raper relacjonował w swoich mediach społecznościowych swoje problemy ze zdrowie. Muzyk potrzebował pomocy lekarza. Popek bardzo źle się poczuł. Raper nie jest wcale w takiej dobrej formie jak mogłoby się wydawać. Popek ostatnio zmagał się z kontuzją ręki przed walką Fame MMA z Kizo. Raperowi zamontowano nawet specjalne druty do ręki. Ze złym samopoczuciem Popek trafił do lekarza. Sytuację w ten sposób relacjonował w swoich mediach społecznościowych:

Pani doktor poszła po ciśnieniomierz dla koni, bo wszystkie są na mnie za małe.

Raper poinformował swoich fanów, że ostatnio zmienił zupełnie styl życia. Zrezygnował zupełnie z alkoholu. Mówił:

Jestem pijany powietrzem!

Natomiast o swoich problemach ze zdrowiem mówił:

Pamiętacie  „Taniec z Gwiazdami”? Jak mi się w głowie kręciło? Powtórka z rozrywki.

Troska fanów

Fani rapera przejęli się jego problemami zdrowotnymi. Życzą Popkowi zdrowia i trzymają kciuki za jego szybki powrót do formy. Oby muzyk jak najprędzej stanął na nogi i pozbył się uciążliwych dolegliwości. Życzymy zdrowia!

Facebook/Popek Monster

Źródło: Planeta

Zdjęcia: Facebook/Popek MonsterKomentarze