Prawda na temat Agaty Dudy wyszła na jaw! Wielu nie sądziło, że mogła robić coś takiego.

Koronawirus w Polsce. Andrzej Duda wyznał prawdę na temat swojej żony. W sieci zawrzało.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Jednakże coraz więcej Polaków jest już po pierwszej dawce szczepionki a i osoby po podaniu drugiej dawki można już liczyć w setkach tysięcy. Niestety nadal obowiązuje wiele obostrzeń, nadal nie może działać s pełni branża gastronomiczna oraz fitness.

Na temat obostrzeń wypowiedział się prezydent Andrzej Duda. -Jestem zwolennikiem przede wszystkim zdrowego rozsądku. Naszym zadaniem, jako polityków, jest zapewnić bezpieczeństwo obywatelom – powiedział w rozmowie z publicznym nadawcą. Zdradził także, co jego żona robiła w trakcie pandemii koronawirusa. Wielu się tego nie spodziewała. Agata Duda…
moja żona Agata jest zaangażowana w walkę z pandemią koronawirusa. Od października codziennie dostarczała obiady kombatantom – powiedział prezydent Andrzej Duda.

– Agata jest zaangażowana w walkę z COVID-19. Od października codziennie dostarczała obiady kombatantom. To była miła akcja, w którą włożyła energię i siłę. Cieszę się, że Kancelaria Prezydenta RP zaangażowała się także w tę akcję, bo nasza kuchnia gotowała posiłki, a Pierwsza Dama je rozwoziła – mówił w TVP Info prezydent. Andrzej Duda dodał, że dzięki tej pomocy „żona poznała wiele wartościowych osób”. – Cieszę się, że jako małżeństwo i jako instytucja mogliśmy pomóc – podkreśliła głowa państwa.

Jak dodał prezydent, w kwestii obostrzeń popiera nakładanie tylko rozsądnych i niezbędnych restrykcji. Duda zaznaczył, że popiera zniesienie restrykcji, jeśli będzie to uzasadnione względami epidemicznym. -Wszyscy chcemy normalnie żyć – powiedział Andrzej Duda.

W rozmowie Andrzej Duda wypowiedział się także na temat szczepionek przeciwko COVID-19.  Jak powiedział Polska jako kraj jest „w awangardzie”. Zapewnił także, że sam podda się szczepieniu w momencie, kiedy nadejdzie już jego kolej.

 Komentarze