Zarazili się koronawirusem podczas rodzinnego obiadu! Konsekwencje okazały się tragiczne!

rodzinnego obiadu

Koronawirus dotknął już niemal wszystkie kontynenty. Każdego dnia słyszymy o tragedii osoby, która traci kogoś bliskiego. Podobnie było w przypadku rodziny z New Jersey, gdzie w wyniku zarażenia COVID-19 podczas rodzinnego obiadu zmarły aż cztery osoby, a cztery kolejne przebywają w szpitalu.

Tragedia jakie dotknęła wielopokoleniową rodzinę z New Jersey jest wstrząsająca. Do zarażenia koronawirusem doszło podczas rodzinnego obiadu. Wszystko na to wskazuje, że jedna z osób, które pojawiły się na spotkaniu była nosicielem COVID-19. Nikt z bliskich o tym nie wiedział. Kilka dni później na koronawirusa zaczęli cierpieć kolejni członkowie rodziny. Niestety dla kilku z nich skończyło się to śmiercią. Na koronawirusa zmarła seniorka rodu, 73-letnia Grace Fusco, jej 55-letni syn Carmine i jego siostra bliźniaczka Rita Fusco-Jackson. Czwartą ofiarą groźnego wirusa był ich brat Vincent. To jednak nie koniec dramatycznych doniesień na temat amerykańskiej rodziny, ponieważ czterech kolejnych członków rodziny z poważnymi objawami przebywa w szpitalu.

 

 

ZOBACZ:SKANDALICZNE słowa Trumpa. Krytykuje walkę z koronawirusem

 

 

Mieszkająca w Freehold w stanie New Jersey rodzina zaraziła się koronawirusem podczas rodzinnego obiadu. Niestety nikt nie spodziewał się, że jedna z osób obecnych na spotkaniu jest chora. Spotkanie miało miejsce 10 marca w domu seniorki rodu, 73-letniej Grace. Lekarze podejrzewają, że pozostałych członków rodziny koronawirusme zaraził 55-letni Carmine. Mężczyzna miał bowiem kontakt z osobą, która była pierwszą ofiarą śmiertelną pandemii w stanie New Jersey. Niestety konsekwencje rodzinnego spotkania okazały się tragiczne.

 

ZOBACZ TAKŻE:Sławy, które przekazały pieniądze na walkę z koronawirusem!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.comKomentarze