Przez 9 lat ukrywali się w piwnicy w oczekiwaniu na KONIEC ŚWIATA. Wstrząsające odkrycie na odludnej farmie

koniec świata na farmie, ludźmi na ziemi

Ta historia nie wyszłaby na jaw gdyby nie odważna postawa 25-letniego mężczyzny. Uciekł z terenu farmy w Ruinerwold w Holandii i o wszystkim opowiedział barmanowi z pobliskiego pubu. Wraz z innymi osobami żył tam w zamknięciu czekając na koniec świata. 

W minioną sobotę pub w Ruinerwold miał bardzo niecodziennego gościa. 25-letni, zaniedbany i zdezorientowany mężczyzna wszedł do środka i zamówił pięć piw. Miał brudne włosy i brodę, zniszczone ubrania i zepsute zęby. Barman zainteresował się nim i nawiązał rozmowę. Wtedy poznał przerażającą prawdę o grupie ludzi oczekujących na koniec świata.

 

ZOBACZ TEŻ: Rolnicy boją się wyjeżdżać w pola. Tajemniczy Śrubiarz grasuje na Pomorzu

 

25-latek powiedział, że w nocy uciekł z farmy nieopodal miejscowości, gdzie spędził ostatnie 9 lat życia. Mieszkał tam razem ze swoim rodzeństwem i ojcem. Nigdy nie chodził do szkoły, a od 9 lat nie odwiedził fryzjera. Nie do końca umiał odnaleźć się w otaczającej go rzeczywistości, ale wiedział, że musi pomóc sobie i bliskim i skończyć z takim życiem. . Barman postanowił wezwać policję.

 

Funkcjonariusze dotarli na opisywaną farmę i za szafą w salonie odkryli tajemne schody prowadzące do piwnicy. Tam doznali prawdziwego szoku. W podziemiach znaleźli młodych ludzi w wieku 18-25 lat i 58-letniego mężczyznę. Młodzież nic nie wiedziała o otaczającym świecie zewnętrznym, ani gdzie znajduje się ich matka. Niejasne jest też ich pokrewieństwo z 58-latkiem.

 

Służby podały, że mężczyzna jest z pochodzenia Austriakiem, a farmę wynajmował od 9 lat. Nikt nie wiedział, że na farmie znajduje się ktokolwiek poza nim. Mężczyzna utrzymywał się z tego, co sam wyhodował, miał też kilka zwierząt gospodarskich.

 

Sąsiedzi mieli go za uprzejmego i miłego człowieka. Nikt nie znał jego mrocznej tajemnicy. Teraz służby muszą ustalić w jaki sposób młodzi ludzie znaleźli się z nim w piwnicy, kim dokładnie są i jaka jest ich historia.

 

Burmistrz Roger de Groot twierdzi, że grupa ukrywała się w piwnicy czekając na koniec świata. Czy faktycznie tak było, wykaże śledztwo.

 

źródło o2. pl/ źródło foto: youtube. com/ ruptly/ screenshot 

Komentarze