Reżyser Życia nakręcił film o demonologii słowiańskiej. „Film o słowiańszczyźnie a w tle czarnoskóry gość… poprawność przede wszystkim” – krytykuje internauta.

Reżyser Życia czyli Daniel Rusin specjalizuje się w krótkich, bo około 20-30-minutowych filmach dotyczących ważnych problemów życiowych.

Jednak tym razem Reżyser Życia postanowił nakręcić horror, a do współpracy zaprosił Piotra Fronczewskiego, Oliwię Bieniuk i Wiktorię Gąsiewską. Jak napisał na Facebooku:

 

HORROR z motywami demonologii słowiańskiej.
„Licho nie śpi”.
Długo i z szacunkiem przygotowywałem się do tego filmu, pytałem czytałem, byłem na ceremonii nocy kupały. Niebawem mroczna i piękna historia.

 

https://www.facebook.com/Rezyser.Zycia/posts/371308614364721

 

Daniel Rusin zamieścił zwiastun horroru, a pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Wiele było negatywnych, krytykowano między innymi udział młodych aktorek czyli Oliwii i Wiktorii. Jeden z internautów zwrócił uwagę na udział ciemnoskórego aktora w filmie dotyczącym słowiańskich wierzeń i tradycji.

 

Film o słowiańszczyźnie a w tle czarnoskóry gość… Inaczej nie byłoby dotacji czy coś źle rozumiem 🙄😅 poprawność przede wszystkim

– zarzucał interanuta.

 

Jednak Reżyser Życia spokojnie odpowiedział:

 

dotacji nie ma, film robię z oszczędności, sprzedałem min.laptopa by to realizować. Jeden czarnoskóry aktor, nie wiem czy wiesz ale w Polsce mieszka dużo osób o różnym kolorze skóry. Ci którzy tu przyjechali lub po prostu się tu urodzili. Na 50 aktorów jeden inny, nie wiem skąd tekst ‚chordy muslimów organizują noc kupały’. Po prostu masz problem. Gamou Fall wypadł świetnie i ciesze się, że zgodził się zagrać. Prosze idź już stad i bądź toksycznym gdzie indziej.

– zaapelował.

 

Zwiastun horroru „Licho nie śpi” poniżej.

 

https://www.facebook.com/Rezyser.Zycia/posts/371308614364721Komentarze