Robert Biedroń jako wąsacz! Czy to zmiana na dobre? (FOTO)

Wąsy w Polsce mają negatywne konotacje, bo kojarzą się ze źle rozumianą wsiowością. Jednak Robert Biedroń zdecydował się właśnie na taki zarost.

Co prawda ostatnio za sprawą barberów wąsy i brody wracają do łask. Mimo to metamorfoza Biedronia zaskakuje!

Polityk zawsze prezentuje gładko wygoloną twarz i wydaje się, że wąsy nie pasują do jego wizerunku. Jednak stało się – Biedroń jest wąsaczem! Jednak jego zarost pojawił się nie bez powodu – chodzi o akcję edukacyjną dotyczącą zdrowia mężczyzn. Jak pisze polityk:

 

MOVEMBER – coroczna kampania mająca na celu upowszechnianie wiedzy na temat dolegliwości dotykających panów.
Nazwa wzięła się z połączenia angielskich słów moustache (wąsy) i November (listopad). Tak powstał Movember, czyli nasz polski Wąsopad. Jak sugeruje nazwa, uczestnictwo w akcji polega na zapuszczaniu wąsów w listopadzie.
Cel: podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, ze szczególnym naciskiem na raka prostaty oraz raka jąder dotykający zwłaszcza młodych panów dla których temat profilaktyki wydaje się odległy. – pisze polityk.

 

Zdania internautów do co nowego wizerunku polityka są bardzo podzielone. Jednym się podoba, inni każą natychmiast zgolić wąsy. A jak Wam się podoba Robert Biedroń jako wąsacz?

 

>>>Małgorzata Rozenek niczym poganka. Zrobiła sobie posąg w kształcie… (FOTO)

 

Robert Biedroń jako wąsacz – https://www.instagram.com/robertbiedron/


Komentarze