Sandra Kubicka wrzuciła do sieci filmik w samej bieliźnie!

Sandra Kubicka wrzuciła do sieci filmik w samej bieliźnie! Za pośrednictwem mediów społecznościowych modelka podzieliła się… bardzo odważnym nagraniem.

 

 

Sandra Kubicka wrzuciła do sieci filmik w samej bieliźnie!

Sandra Kubicka to 25-letnia polska modelka, która w 2008 roku wraz z rodziną przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. W wieku 13 lat podpisała kontrakt z agencją Next Model Management. Wielokrotnie wystąpiła w teledyskach, m.in. u Romeo Santosa, Austina Mahone, Johnny’ego Reida. Jej nazwisko znalazło się na liście „100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki” wg magazynu Maxim. Jakiś czas temu brała udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie zajęła zaszczytne trzecie miejsce. Współpracowała z markami: Modelka pracowała dla takich firm jak Delia, Alexia, Nordstorm, Asos czy Bonprix.

 

 

 

Sandra jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi aż 576 tysięcy użytkowników. Niedawno modelka wrzuciła na swój profil bardzo odważny filmik, na którym tańczyła w samej bieliźnie! W tle nagrania usłyszeć można kawałek „All the good girls go to hell” popularnej wokalistki Billie Eilish.

 

 

 

https://www.instagram.com/p/B-KYvBnDr7l/?utm_source=ig_web_copy_link

Włosy lepsze niż kiedykolwiek. Skóra lepsza niż kiedykolwiek. Ciało lepsze niż kiedykolwiek! KWARANTANNA W rzeczywistości POMAGA … – napisała w swoim poście Sandra.

 

 

Internauci zwrócili uwagę na jej wysportowaną, szczupłą sylwetkę!

„Piękna”,

„Wyglądasz idealnie”,

„Bomba”

„Ślicznie” – przyznali użytkownicy sieci.

 

 

A wam jak podoba się nagranie z Sandrą w roli głównej?

 

 

Źródło, zdjęcie: Instagram

Zobacz także: Keira Knightley nigdy dotąd nie wyglądała tak pięknie! NA PREMIERZE POJAWIŁA SIĘ W…

 Komentarze