Sędzia oskarżona o zorganizowanie orgii! Wyszło na jaw co robiła w swoim gabinecie!

Sędzia Dawn Gentry z sądu w Kentucky została oskarżona o wiele przestępstw i zaniedbania podczas wykonywania pracowniczych obowiązków. Afera wybuchła po tym jak zorganizowała w swoim gabinecie orgię z udziałem kilku osób. Jakby tego było mało miała szantażować podwładnych!

Amerykański wymiar sprawiedliwości przed, którym stanęła sędzia Dawn Gentry zarzucił jej szereg przestępstw. Kobieta usłyszała już 9 poważnych zarzutów i wszystko na to wskazuje, że straci sędziowską togę. Dotyczą one przede wszystkim haniebnego zachowania w pracy i organizowania seksu grupowego w swoim gabinecie! Śledczy ustalili, że pani sędzia wdawała się w romanse z adwokatami, ławnikami, a nawet niektórymi ze świadków, którym składała niemoralne propozycje za pomocą Snapchata. Namawiała ich do seksu, a na tych, którzy się wyłamywali mściła się i źle traktowała.

 

ZOBACZ:Rozkochiwali w sobie nastolatki, a później robili im coś strasznego! Podczas rozprawy sędzia nie miał dla nich litości!

 

Rozprawa z udziałem 38-latki była bardzo długa i wywołała wiele emocji. Na jaw wyszło, że sędzia najpierw wykorzystywała seksualnie swoich podwładnych, a później ich szantażowała grożąc, że powie ich rodzinom co robili jeśli nie chcieli spełnić jej próśb. Doszło do tego min. w momencie, gdy potrzebowała głosów poparcia w czasie wyborów do komisji sędziowskiej. Kobiecie grozi nawet 20 lat pozbawienia wolności i wysoka kara pieniężna.

 

ZOBACZ TAKŻE:PEDOFIL wysyłał na Facebooku wiadomości do młodych dziewcząt! Nie zgadniesz, CO im proponował!

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 Komentarze