Straszna CHOROBA Magdy Gessler! Lekarze przekazali ostateczną informację.

Fatalne informacje na temat Magdy Gessler! Ujawniono na co cierpi gwiazda TVN.

To był prawdziwy szok dla wszystkich fanów Magdy Gessler. Informacja o jej problemach ze zdrowiem wprawiła niemal wszystkich w osłupienie. Restauratorka ma wsparcie wśród swoich miłośników, jednak zmaga się z trudną dolegliwością. Nikt nie spodziewał się, że Gessler może cierpieć na tę chorobę.

Magdę Gessler miliony Polaków pokochały za program „Kuchenne Rewolcje” emitowane przez TVN. Produkcja pokazująca upadające restauracje i ich ratowanie przez restaratorkę była strzałem w dziesiątkę. Program już niemal dziesięć lat cieszy się niesłabnącą oglądalnością. Ponadto znacząco wzrosła wartość reklamowa Gessler – gwiazda dostała też podwyżkę od stacji TVN. Niestety pojawiły się fatalne wieści na temar zdrowia Magdy Gessler – wykryto u niej…

paraliż nerwu trójdzielnego. Tę przypadłość ostatecznie zdiagnozowali u restauratorki lekarze.

 

– Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję – powiedziała w jednym z wywiadów gwiazda.

– Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje – dodała Magda.

„To straszna choroba. Najgorsze, że przez nią Magdzie zarzuca się operacje plastyczne.” – pisze jeden z fanów.

Fot. YouTubeKomentarze