„Szansa na SUKCES” i „EUROPA dla się LUBIĆ” znów w TV! Wiemy, DLACZEGO te PROGRAMY wróciły na ANTENĘ TVP!

Szansa na Sukces i Europa dla się lubić wróciły na antenę TVP 2.

Szansa na Sukces emitowana była w latach 1993–2012, a Europa dla się lubić w latach 2003 – 2008. Obecnie oba programy wróciły na antenę Telewizji Polskiej.

Szansa na Sukces z podtytułem Opole 2019 ma teraz nowego prowadzącego. Wojciecha Mann’a zastąpił Artur Orzech, znany przede wszystkim z radiowej Trójki. Orzech próbuje naśladować Mann’a ale nie bardzo mu to wychodzi. I choć mogliśmy oglądać już kilka wydań Szansy na Sukces, to nadal całość programu wypada dosyć drętwo.

Zobacz też: Tak TVP robi sobie oglądalność. Dziennikarka wypina się przed kamerą!

 

Dziś (27 kwietnia) na antenie TVP 2 po długiej przerwie pojawił się program Europa dla się lubić. Program nadal prowadzi Monika …. która w międzyczasie zmieniła męża i nazwisko, więc zamiast Richardson mamy Zamachowską. Pomimo tej zmiany, widać, że Monika z wielką radością i sentymentem wróciła do prowadzenia „Europy” i bardzo dobrze jej to wychodzi.

 

fot. tvp

Jaki jest jednak powód powrotu tych programów do telewizyjnej ramówki?

Cóż… „odgrzewane kotlety” mogą rożnie smakować. „Szansa” trochę sczerstwiała, ale „Europa” nadal jest zjadliwa. Jednak powrót tych programów świadczy jedynie o tym, że TVP nie ma pomysłu na nowe formaty. Może więc wrócą także takie perełki jak program „Od przedszkola do Opola” i inne tego typu…?

 Komentarze