Tak komentator Meksyku cieszył się z wygranej z NIEMCAMI. MUSISZ TO ZOBACZYĆ! [VIDEO]

Futbol potrafi wywoływać niesamowite emocje, nawet wśród ludzi, którzy zajmują się nim na co dzień i wydawałoby się, że są obyci z przeróżnymi sytuacjami. Komentator z Meksyku nie potrafił się opanować, gdy sędzia odgwizdał koniec spotkania. 

 

Meksyk dość sensacyjnie pokonał aktualnymi Mistrzów Świata 1:0. Niemcy na boisku często gubili się i łatwo dopuszczali do morderczych kontrataków drużynę Meksyku. W efekcie doprowadziło to do utraty gola, którego strzelił Hirving Lozano.

 

W drugiej połowie Niemcy robili co mogli aby odrobić stratę. Można jednak śmiało powiedzieć, że byli tylko cieniem reprezentacji znanej z poprzednich turniejów. Szał radości opanował sektory zajmowane przez meksykańskich kibiców po końcowym gwizdku.

 

Atmosfera ta udzieliła się komentatorowi Meksyku, a jego radość uwieczniono na nagraniu, które pojawiło się na Twitterze:

 

 

Jakby tego było mało, radość jaka ogarnęła kibiców w Mexico City po strzeleniu bramki przez Lozano była tak wielka, że wywołała drgania odczuwalne przez aparaturę sejsmiczną!

 

 

Komentarze