Tatiana Okupnik w szpitalu. Piosenkarka zamieściła przejmujący wpis!

Tatiana Okupnik (42 l.) triumfy święciła w latach 1998–2005, gdy występowała z zespołem Blue Cafe.

To wtedy Tatiana Okupnik, a z nią cała Polska śpiewała przeboje takie jak „Do nieba, do piekła”, „You May Be in Love”, czy „Love Song”.

 

 

Następnie wokalistka rozpoczęła karierę solową, zapraszano ją też do projektów telewizyjnych. Była jurorką w TV’owskim programie X Factor. Wystąpiła też w Dancing with the Stars, gdzie jej partnerem był Tomasz Barański., z którym zajęła drugie miejsce.

 

Od 2013 roku wokalistka jest żoną Michała Micielskiego i mają dwójkę dzieci – córkę Matyldę (ur. 2016) i syna Tymona (ur. 2018).  Już będąc w pierwszej ciąży Tatiana Okupnik zawiesiła swoją karierę muzyczną, a jak ujawniła w 2020 r. – od czasu ciąży i porodu, gwiazda boryka się z ogromnymi problemami zdrowotnymi.

 

Teraz znów trafiła do szpitala i zamieściła poruszający wpis. Wokalistka przyznała, że nie potrafiła sobie poradzić z migreną. Dla wielu osób, które nigdy nie cierpiały na migrenę, trudno sobie wyobrazić siłę takiego bólu. Jednak jeszcze we wrześniu 2020 r. Tatiana wyjaśniała:

 

Mam migrenę chroniczną, która nasiliła się po ciążach. (…) Światłowstręt, zapachowstręt. Przy ostrym ataku niemozliwość mówienia(afazja), zaburzenia widzenia, niemożliwość poruszania się. Ja podczas ataków całe szczęście mogę pisać tylko, że nie widzę gdzie piszę… W takim ciężkim rzucie migrenowym konieczna jest wizyta w szpitalu

 

czasem przed bólem chowa się za ciemnymi okularami – https://www.instagram.com/tatianaokupnik/

 

Teraz artystka znów musiała szukać pomocy w szpitalu:

 

Po raz kolejny w łódzkim Koperniku udzielono mi pomocy przerywając atak migreny, z którym nie byłam w stanie sobie poradzić w domu, lekami, którymi dysponowałam. Całemu personelowi od salowych, przez tych co mnie karmili;) i Panu, który załatwił mi na dokładkę 3 dorodne rzodkiewki, pielęgniarkom, pielęgniarzom, lekarzom, wszystkim, którzy przewinęli się przez salę nr 6 na neurologii DZIĘKUJĘ!!🙌🏻

– dziękuje Tatiana Okupnik.

 

Pod wpisem Tatiany Okupnik pojawiło się wiele komentarzy. Część osób życzyła jej zdrowia. Inni pisali, że również zmagają się z bólami migrenowymi.

 

>>>Twierdzi, że jest nowym partnerem Moniki Richardson. Reakcja dziennikarki mówi wszystko!

 Komentarze