Ten mężczyzna to prawdziwy rekordzista. Recydywista wrócił za kraty po raz (…)!

Patrick Ryan z Wielkiej Brytanii to prawdziwy rekordzista. 64-latek z Accrington jest dobrze znany lokalnym stróżom prawa, ponieważ pierwszy raz za kraty trafił w wieku 13 lat. Recydywista znów znalazł się w więzieniu. Lista jego przestępstw jest tak długa, że zajmuje większość akt lokalnego więzienia. 

Brytyjczyk przez 64-lata swojego życia złamał prawo 669 razy! Jeszcze nie było roku, w którym nie znalazł by się za kratkami. Patrick Ryan z maleńkiej miejscowości Accrington to prawdziwy rekordzista pod tym względem. Nikt w najbliższej okolicy nie ma tak pokaźnej kartoteki jak on. Liczy ona aż 100 stron i zajmuje większą część akt w lokalnym zakładzie karnym. Ostatnio postanowiono przeliczyć ile jego pobyty w więzieniu kosztowały podatników z Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że kwota jest astronomiczna i sięga łącznie 3 milionów funtów!

 

ZOBACZ:Matura i egzaminy w MASECZKACH? Minister edukacji MA już odpowiedź!

 

Wobec 64-latka, który ma problemy z alkoholem i nie zamierza zmieniać swojego życia zastosowano specjalne przepisy, a policja dostała zakaz drukowania jego pokaźnej kartoteki, ze względu na koszty i niepotrzebne marnowania papieru. Nazywany przez okolicznych mieszkańców „Rouge’n nosh'” był karany min. za kradzieże, napaści seksualne i przemoc wobec postronnych osób. Notoryczny recydywista jest dobrze znany lokalnym policjantom, którzy mają z nim mnóstwo problemów. Nadużywający alkoholu mężczyzna spędził za kratami łącznie 23 lata.  Ostatni raz trafił tam w 2018 roku za to, że obnażał się w autobusie pełnym pasażerów i oddawał mocz na siedzenia. Ryan ma nadzieję, że wkrótce umrze, ponieważ jego dotychczasowe życie bardzo go męczy.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Takie rzeczy TYLKO w USA! Przebrał się za PONUREGO ŻNIWIARZA, żeby odstraszać…

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.comKomentarze