TO zdjęcie naprawdę zrobiono na ŚLUBIE Kurskiego! WIDAĆ na nim…

Ślub Jacka Kurskiego. To zdjęcie naprawdę zrobiono podczas ceremonii!

Dziś Jacek Kurski wziął swój drugi ślub kościelny, który odbył się w sanktuarium w Łagiewnikach. Na ceremonii pojawił się nawet prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Ślub Jacka Kurskiego odbył się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Szczegóły przebiegu ceremonii zdradziła świeżo upieczona małżonka byłego prezesa TVP w rozmowie z Super Expressem. 

– W ceremonii będzie nam towarzyszyć rodzina, przyjaciele i najbliżsi znajomi. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. To wielkie przeżycie. Chcemy podziękować i uczestniczyć w koronce do Bożego Miłosierdzia – mówiła żona Jacka Kurskiego. Jednak nikt nie spodziewał się takiego zdjęcia. Na opublikowanej w sieci fotografii widać jak…

… Jarosław Kaczyński – zdaniem niektórych dziennikarzy – wygląda na znudzonego uroczystością. Wydaje się jednak, że to kwestia ujęcia aniżeli rzeczywisty podwód miny szefa PiS. W ceremonii zaślubin udział wzięli nie tylko znajomi i rodzina pary młodej. Było widać kilku polityków Zjednoczonej Prawicy. Obecni byli m.in.minister infrastruktury Andrzej Adamczyk czy  europoseł PiS Dominik Tarczyński.


Jacek Kurski drugi raz wziął ślub kościelny. Poprzednie małżeństwo zostało anulowane.

Wiadomość o ślubie Jacka Kurskiego odbiła się szerokim echem w mediach. Wielu zarzuca członkowi zarządu Telewizji Polskiej, że jego decyzja stoi w sprzeczności z katolickimi wartościami.

„Jako katolik i słoikowy krakus czuję od wczoraj autentyczne zgorszenie. Po pierwsze unieważnieniem ślubu ojcu trójki dzieci, po wieloletnim małżeństwie. Wreszcie, odprawianiem z celebrą nowego ślubu, w najważniejszym sanktuarium w regionie. Przepraszam, ja wysiadam” –  napisał na Twitterze rzecznik stowarzyszenia Klub Jagielloński.

 Komentarze