Tom Hanks opuścił szpital! Jego żona Rita…

Słynny amerykański aktor Tom Hanks poinformował w czwartek na Twitterze, że on i jego żona Rita Wilson są zakażeni koronawirusem. Oboje przebywają obecnie w Australii, ponieważ aktor miał pracować przy nowym filmie.

63-letni Hanks na Twitterze wyjaśnił, że podczas kręcenia zdjęć do nowej produkcji filmowej poczuł się zmęczony i obolały.

 

„Aby grać właściwie, trzeba być zdrowym. Dlatego zostaliśmy przetestowani na koronawirusa i okazało się, że wynik jest pozytywny”– napisał Hanks.

 

Aktor poinformował na Twitterze, że podczas kręcenia zdjęć do filmu w Australii poczuł się zmęczony i obolały oraz zaczął odczuwać gorączkę. Wynik na koronawirusa okazał się pozytywny zarówno w jego przypadku jak i u jego żony Rity.

 

 

Tom Hanks zapewnił, że oboje będą pod obserwacją tak długo, jak będzie to konieczne i na bieżąco będzie informował swoich fanów o stanie swojego zdrowia.

Aktor pojechał do Australii pracować przy filmie o życiu Elvisa Presleya, w którym gra menedżera „króla rock and rolla”, pułkownika Toma Parkera. 

 

Obecnie media poinformowały, ze Tom Hanks opuścił szpital i czuje się dobrze. Jego żoa Rita także opuściła placówkę w australijskim stanie Queensland.

 

Para przebywa aktualnie w wynajętym domu w Australii, gdzie poddana jest kwarantannie. Oboje są w dobrym stanie. Nie wiadomo kiedy ruszy wznowienie pracy nad nową produkcją filmu.

 

ZOBACZ TEŻ:Koronawirus w Polsce. Szokujące zachowanie pasażerów komunikacji miejskiej!

 

Tom Hanks jedz zdobywcą dwóch Oscarów za główne role w filmach „Philadelphia” i „Forrest Gump”. Był pierwszym amerykańskim celebrytą, który zaraził się koronawirusem.

 

 

 

Źródło:polsatnews

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze