Tragiczne wiadomości nt. Pawła Królikowskiego! „Współczucie dla rodziny”

Pojawiły się kolejne przykre informacje. Chodzi o aktora Pawła Królikowskiego.

 

 

Sytuacja jest dramatyczna. Paweł od ponad miesiąca leży w szpitalu i nadal nie może go opuścić. W końcu trzeba było podjąć decyzję. Lekarze zdecydowali. Współczucie dla rodziny” – mówi osoba z otoczenia gwiazdora.

 

 

Aktor Paweł Królikowski znany jest zwłaszcza dzięki rolom w serialu Pitbull oraz Ranczo. Zwłaszcza ta druga produkcja przyniosła mu najwięcej sławy. Kilka lat temu został także jurorem znanego show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

 

Niestety od kilku lat zmagał się z poważnym problemem onkologicznym. Po długim pobycie na oddziale neurochirurgii podjęto ostateczną decyzję – aktora zdecydowano się…

…pozostawić w szpitalu. Przypomnijmy pierwsze problemy ze zdrowiem zaczęły się u Królikowskiego w 2015 roku. Wówczas przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Po czterech latach był zmuszony do przejścia kolejnego zabiegu. Po nim błyskawicznie wrócił do pracy. Niestety jego stan pogorszył się w grudniu ubiegłego roku.

 

 

W jednym z warszawskich szpitali przeszedł zabieg ze względu na powstały po poprzedniej operacji krwiak. Niestety pobyt w szpitalu aktora znowu się przedłużył. Wszystko za sprawą nabytej infekcji wirusowej. Lekarze – jak poinformował wczoraj jeden z portali zdecydowali o pozostaniu aktora w szpitalu.

 

 

– (…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem – mogliśmy przeczytać na portalu pomponik.pl. 

 

 

Aktor bardzo cieszył się zdrowiem po pierwszym zabiegu w 2019 roku. Niestety tę radość stłumiła ponowna hospitalizacja w grudniu. Aktor na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia trafił na odział neurochirurgii. To szczególnie przykre bo już szykował się na Wigilię w Domu Artysty Weterana w Skolimowie.  Ponadto aktor jest prezesem ZASP-u. Zawsze chętnie odwiedza to miejsce. Niestety teraz nie mógł się pojawić. Liczymy na szybki powrót do zdrowia!

 

 Komentarze