Udało jej się schudnąć 90 kilogramów! Zobacz, jak WYGLĄDA TERAZ!

Jessica Valitutto z Brazylii jeszcze kilka lat temu borykała się z otyłością. Gdy patrzymy na jej aktualne zdjęcia, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Dzięki ogromnym chęciom i determinacji dziewczynie udało się schudnąć 90 kilogramów. Zobacz, jak wygląda teraz!

Jessica przez wiele lat zmagała się z przerażającą otyłością. Jej samopoczucie i samoocena były na bardzo niskim poziomie. Któregoś dnia postanowiła, że musi coś zrobić ze swoją figurą. Zaczęła od zmiany dotychczasowej diety. Obecną sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom, zbilansowanej i zdrowej diecie. Brazylijka nie ukrywa, że przeszła też kilka zabiegów chirurgicznych, które pomogły jej ulepszyć wygląd skóry. 

Jessica Valitutto z Brazylii chętnie dzieli się swoimi fotografiami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na zdjęciach widzimy piękną, zadbaną kobietę, która przeszła niełatwą drogę. Influencerka często wrzuca zdjęcia, które ukazują jej aktualną oraz dawną sylwetkę. Chce udowodnić swoim fanom, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrobić praktycznie wszystko, o ile mamy na to wystarczająco dużo siły i chęci!

Spektakularna metamorfoza spowodowała, że Jessica stała się prawdziwą celebrytką w Brazylii. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 900 tysięcy osób!

Spójrzcie, jak obecnie prezentuje się sylwetka zdeterminowanej Brazylijki Jessici Valitutto! 

Źródło: Instagram

Zobacz też: W czasie odsiadki w więzieniu przeszedł śmierć kliniczną. Po wybudzeniu stwierdził, że sąd powinien go (…)!

Zdjęcia: InstagramKomentarze