[VIDEO] Tłumaczył, że spieszył się do pracy! Po najechaniu na tył drugiego auta dosłownie „wyleciał” w powietrze!

O tym, że pośpiech jest złym doradcą przekonał się kierowca Kii Rio. Mężczyzna tak bardzo spieszył się do pracy, że nie zauważył korka. Kiedy chciał ominąć stojące auta najechał na tył jednego z nich i dosłownie „wyleciał” w powietrze. Do tego groźnie wyglądającego incydentu doszło na amerykańskiej autostradzie nieopodal Las Vegas. Trzeba przyznać, że kierowca motocykla nagrał wypadek, który wygląda niczym wyjęty z gry GTA.

Kia Rio po uderzeniu w tył stojącego w korku Chevroleta Camaro dosłownie wzbiła się w powietrze. Choć cały incydent wyglądał dość dramatycznie, kierowcy z koreańskiego auta nic poważnego się nie stało. Mężczyzna przyznał później, że zbyt późno zorientował się, że dojeżdża do korka i nie mógł już w porę zareagować. Mimo, że mocno depnął na pedał hamulca to na wiele się to zdało.

 

ZOBACZ:[VIDEO] Niewiarygodny finał kłótni zakochanych o samochód! Chłopak przekonał co potrafi wkurzona kobieta!

 

Wydawać by się mogło, że prędkość nie była wcale taka duża, to jednak Kia Rio niczym pocisk wystrzeliła w powietrze, a następnie przekoziołkowała by zatrzymać się na pasie awaryjnym. Internauci, którzy widzieli nagranie są przekonani, że kierujący pojazdem musiał być czymś zajęty w czasie jazdy stąd taki a nie inny finał tej historii.

 

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

 

 

 Komentarze