Ludzie nie wierzą, że MA TYLE LAT! Kobieta ZDRADZA SEKRET NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ!

Ludzie nie wierzą, że MA TYLE LAT! Kobieta ZDRADZA SEKRET NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ!

W przypadku tej kobiety, stwierdzenie, że wiek to tylko liczba jest w 100 procentach trafne. Kobieta zdradza sekret na wieczną młodość! Nie chodzi tutaj o stan ducha, ale oczywiście o wygląd fizyczny! Będziecie zaskoczeni!

49-letnia Liu Yelin udowodniła, że wiek nie zawsze musi nieść ze sobą konkretne oznaki starzenia. Pochodząca z Chin kobieta nie ukrywa, że ludzie często nie dają wiary w to ile ma lat. Co więcej mając 22-letniego syna, często jest mylona z jego dziewczyną!

 

Jak to możliwe, że dojrzała kobieta mająca prawie 50 lat nadal wygląda jak nastolatka?

 

„Ludzie są często w szoku, gdy dowiadują się, że mam prawie 50 lat. (…) Kiedy wychodzę na zakupy i ujawniam mój prawdziwy wiek, jestem zaczepiana przez obce mi osoby, które chcą poznać moje urodowe sekrety” przekazała Yelin w rozmowie z mediami.

 

Obserwując zdjęcia na Instagramie, rzeczywiście Yelin wygląda jakby czas się dla niej zatrzymał.

Na jej twarzy nie da się dostrzec ani jednej zmarszczki, a ciało jest utrzymane w doskonałej formie dzięki regularnym ćwiczeniom. Zdaniem 49-latki to właśnie aktywność fizyczna jest kluczem do wiecznej młodości.

 

ZOBACZ TEŻ:Hamuje rozwój GRZYBÓW I BAKTERI! Poznaj jego 8 właściwości zdrowotnych!

 

 

„Pływam w jeziorze i robię trening z ciężarami każdego dnia. (…) Moją ulubioną aktywnością jest pływanie na zewnątrz w zimie”-dodała kobieta.

 

Zobaczcie sami!

 

https://www.instagram.com/p/BX4AJyylBvp/

https://www.instagram.com/p/BXa77P4F7mg/

 

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze