Wyszli na spacer z psem. Dzięki temu stali się bogaci!

spacer ze złotem

Gdy ma się psa o imieniu Lucky (ang. Szczęście/Szczęściarz), tego typu zdarzenie jest czymś wyjątkowo komicznym. Oto pewna rodzina z Australii ruszyła na zwykły spacer ze swoim czworonogiem. Jednak szybko zmienił się on w niezwykłą przechadzkę, bowiem natknęli się na… pół kilogramowy samorodek złota!

Pewien ojciec, który chce zachować anonimowość, wybrał się na spacer z psem i dwoma córkami. W pewnym momencie jedna z nich kopnęła kamień leżący na ścieżce. Wtedy coś przykuło jej wzrok i podeszła do niego. Zapytała swojego taty, czy nie jest to przypadkiem złoto. Jej tata miał podobne przypuszczenia. Postanowili zabrać kamień ze sobą.

 

ZOBACZ: Oto prawdziwa „złota rybka” – jeśli ją złowisz zostaniesz milionerem!

 

Po zważeniu go w supermarkecie wyszło, że waży 550 gramów. Po oczyszczeniu zaś, uzyskał prawdziwie złoty wygląd! Tej wielkości i jakości kamień rodzina będzie mogła sprzedać za około 24 tysiące dolarów!

 

Przeżywamy ostatnio cięższe czasy, więc to złoto bardzo nam pomoże. Nie mogło przydarzyć się nam nic lepszego w tym momencie 

 

– powiedział magazynowi Bendigo Advertiser ojciec dzieci. A dalej wieść w świat puściły takie giganty medialne jak np. telewizja Fox News!

 

Nie może też dziwić fakt, że rodzina zamierza wrócić na miejsce szczęśliwego spaceru i dalej poszukiwać złota! Jak twierdzą, skoro znaleźli na powierzchni tak duży kawałek, to w okolicy powinno być sporo znacznie mniejszych, ale sumarycznie nie mniej wartych!

 

o2.pl/ foto: pixabay com. zdjęcie ilustracyjne

Komentarze